Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-27-2012, 14:42
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie Złomowanie aut

Jak legalnie i zyskiem zezłomować auto? W autozłomie we Wrocku usłyszałem, że mam dopłacić żeby zgodzili się przyjąć samochód. Trochę to chyba nieuczciwe?!
 
12-06-2012, 09:51
Elliot Elliot jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No niestety jeśli chodzi o złomowanie to niestety tak to działa. Proponuję Ci wystawić auto na jakąś aukcję, zarobisz trochę pieniędzy i będziesz miał problem z głowy. Ja np korzystałem z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest tam o tyle fajnie, że wystawienie samochodu na aukcji jest darmowe, a prowizja nie jest pobierana.
 
12-18-2012, 17:20
Paloma Paloma jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

albo sprzedawaj na części,to bardziej opłacalne.
 
01-09-2013, 19:02
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Możesz równie dobrze sprzedać do komisu i w pieniądzach wyniesie Cię to bardzo podobnie. A z samym złomowaniem we Wrocławiu nie powinno być żadnych problemów.
 
02-28-2013, 18:14
Driver23 Driver23 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jest masa miejsc które zajmują się skupem aut niezależnie od tego czy są na chodzie czy nie. Ja ostatnio swoje opchnąłem tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Koleś przyjechał zabrał złoma i jeszcze do tego dostałem kilka groszy. Nie wiem czy do wrocka by podjechał, ale założę się że w twojej okolicy też coś podobnego znajdziesz.
 
03-28-2013, 06:21
Dabtuner Dabtuner jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nie wiem ile zarobisz,bo auto jest ważone i na takiej podstawie się rozliczacie,ale są to naprawdę groszowe sprawy. Poza tym lepiej jak ktoś zresztą słusznie wspomniał powyżej,byłoby sprzedać samochód na części,a nie od razu złomować.
 
04-01-2013, 10:44
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Albo samemu jeśli sie na tym znamy,wyjąć te części,które nieźle się sprzedadzą,a resztę dać na złom gdzie jak pisze Przedmówca,całość jest ważona i na takiej podstawie się rozliczacie,to też bardzo opłacalne.
 
06-25-2014, 06:56
Lukasso Lukasso jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Żeby nie mieć dylematów jak założyciel wątku, trzeba po prostu porównać oferty poszczególnych skupów. Jak w każdej branży, tak i w tej, są przecież cwaniaczki i naciągacze. Złoma można pozbyć się na kilka sposobów, a jeśli jeszcze się na tym zarobi, to już w ogóle bajka . Zainteresowani złomowaniem mogą sobie przeczytać, jak do tematu podchodzi Kapral-Car, konkretnie działający w woj. kujawsko-pomorskim: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
 
06-27-2014, 13:11
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Witam Wszystkich na forum Tak szczerze mówiąc to żaden skup czy szrot nie zapewni nam takiej ceny jaką chcemy uzyskać za swój samochód,to niemożliwe. Już lepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż samochodu na części.
 
07-02-2014, 06:53
Rimfire Rimfire jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

W serwisie szroty.pl są artykuły o złomowaniu np.: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , możne trochę poczytać na ten temat albo popytać stacji demontażu, które korzystają z tej stronki ile by dały za samochód.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Złomowanie samochodu. - Użytkownik "Jarek Andrzejewski" <ptja.pl@gmail.com> napisał w wiadomości news:gt4mv6pjmqgoc8187olj5qqrsf1lk8mr83@4ax.com... > On Wed, 15 Jun 2011... Forum samochodowe
Złomowanie - Witam, Gdzie najlepiej wyzłomować pojazd na górnym śląsku?jak to wygląda,co można z samochodu powyciągać itp, z góry dzięki Mirosław R. Forum samochodowe
złomowanie auta a OC - Witam, Mam na imię Adam, to mój debiut na tej grupie. Poproszę o poradę w takiej kwestii. Mam peugeota 309 i muszę za niego zapłacić drugą ratę... Forum samochodowe
Złomowanie za granicą - On Mon, 24 Nov 2008 21:32:44 +0100, vpw wrote: >Użytkownik "J.F." <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości >>> >>>> A dalej niech sie... Forum motoryzacyjne
Złomowanie pojazdów - Użytkownik "Vlad The Ripper" <os^$_znaki_bez_shift@poczta.wp.pl> napisał w wiadomości news:gep1e1$a7t$1@inews.gazeta.pl... >>> hello, >>> ostatnio... Forum motoryzacyjne


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 00:38.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.