Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-24-2009, 15:50
Adams Adams jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Rejestracja pojazdu

Witam! Chce zarejestrować samochód sprowadzony z angli po przekładce, kupiłem go od firmy zajmującej się sprowadzaniem aut, jako potwierdzenie (zamiast umowy kupna-sprzedarzy) dostałem 'Faktura VAT marża", jeśli ktoś się oriętuje, co powinienem w takim wypadku załatwić w urzędzie skarbowym?? jaki wniosek itp.??


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Rejestracja pojazdu - Witajcie, Chciałbym córce kupić samochód jako niespodziankę. Samochód ma byc zarejestrowany na mnie i córkę celem "nabywania zniżek" I teraz... Forum samochodowe
VIN pojazdu - Witam, Jestem na etapie kupna samochodu, sprowadzonego na tablicach "zjazdowych". Auto posiada potrzebne do rejestracji dokumenty, wlacznie z... Forum samochodowe
karta pojazdu i dowod rejestracyjny a rodzaj pojazdu - Witam, mam przed soba dokumenty toyoty avensis kombi. W karcie pojazdu, w rubryce 'rodzaj i przeznaczenie pojazdu' napisane jest "N1/Samochod... Forum samochodowe
Wydział Komunikacji w Katowicach - rejestracja nowego pojazdu - Czy ktoś ostatnio to przerabiał i może się pochwalić jak długo załatwia się obecnie sprawę rejestracji nowego pojazdu w Wydziale Komunikacji?... Forum samochodowe
Właścicel pojazdu a OC - Witam, w najbliższym czasie zamierzam kupić samochód - mam pytanie odnośnie OC. Nie mam zniżek, mieszkam w Poznaniu. Chciałbym zarejestrować... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:45.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.