Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-28-2013, 12:28
MarcusXL MarcusXL jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Miernik lakieru - który najlepszy?

Witajcie,

przymierzam się do zakupu samochodu, jednak nie chcę trafić na jakiegoś bubla, lub sklejonego z dwóch z domieszką szpachli.
Liczyłem sobie ile mnie będzie kosztowała wycieczka z każdym modelem do lakiernika, żeby ten sprawdził lakier i wyszło mi, że lepiej kupić miernik lakieru samochodowego we własnym zakresie.

Teraz ważna sprawa, jaki...

W internecie stale przewijają się dwaj dominujący producenci Bluetechnology i Prodig-tech.

Na temat tej drugiej słyszałem więcej dobrych opinii dlatego na razie skłaniam się bardziej w tym kierunku.

Znalazłem ich [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dość dobrze opisane , tylko pytanie do Was forumowicze, kto jaki miernik używa i poleca ?

Na razie patrząc na cenę idę w kierunku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ale może Wy mi jeszcze coś podpowiecie na co zwrócić uwagę, jakie jest Wasze doświadczenie.
 
10-28-2013, 13:21
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Z doświadczenia polecam zainwestować w miernik dobrej jakości,taki nawet droższy ale sprawdzony,tak aby dawał naprawdę solidny i rzeczywisty pomiar lakieru. Bez tego ani rusz.
 
10-29-2013, 12:44
MarcusXL MarcusXL jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Rozumiem, w takim razie taki będzie dobry? Czy szukać jeszcze czegoś innego?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
10-30-2013, 08:58
Citer18 Citer18 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mysle, ze bez problemu wystarczy.
 
10-30-2013, 11:15
rudy102 rudy102 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Kupiłem miernik za 150 PLN (mierzy FE i ALU) coś podobnego jak na tych fotkach wyżej, ostatnio kupowałem Leona II, podobno był bezwypadkowy, szybko przejechałem czujnikiem i znalazłem cały lewy bok.
Błotnik, pierwsze drzwi i drugie dwie warstwy farby, błotnik tył szpachla. Po rozmowie ze sprzedającym zaraz znalazły się zdjęcia z kolizji itd.
Auto w końcu kupiłem ale za 3,5 tys. taniej a niżeli po wstępnych negocjacjach.
Także warto taki czujnik mieć.

Ostatnio edytowane przez rudy102 : 02-19-2014 o 08:27
 
10-30-2013, 15:09
MarcusXL MarcusXL jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Okej, przekonaliście mnie

Dziś zamawiam, zobaczymy jak się spisze i co wyjdzie przy pomiarze moich aut
 
01-20-2014, 11:46
Sklepmotonet.eu Sklepmotonet.eu jest off-line
Member
 
Domyślnie

W takim razie koniecznie daj znać jak miernik będzie już u Ciebie,jestem ciekaw jak się sprawuje i ogólnie czy wszystko w porządku z samą przesyłkę. Czekam na Twoją odpowiedź.
 
11-07-2014, 07:30
Mirek Mirek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dodam coś do tematu, bo jest taki ciekawy miernik teraz z funkcją asystent, dla osób które nie koniecznie są biegłe w ocenie grubości i jakie ona za sobą niesie informacje. Taki model [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] powie Ci od razu sam:
- "CIENKI" - lakier za cienki;
- "LAK OK" - lakier prawidłowy;
- "2xLAK" - druga warstwa lakieru;
- "KIT!" - szpachla;
 
11-20-2014, 13:14
Alkomaty Alkomaty jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Oprócz miernika lakieru warto mieć przy sobie także dobry i dokładny alkomat,który przyda się nam zdecydowanie częściej w użyciu. U nas znajdziecie ich szeroki wybór,zapraszamy


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
tani miernik lakieru - Co sądzicie o mierniku grubości lakieru model AT500?:eek: Forum samochodowe
miernik lakieru. - Dnia 20.05.2011 Pszemol <Pszemol@PolBox.com> napisał/a: >>> To czy jest podejrzane czy nie zależy od tego co mówi o aucie sprzedawca. >>> Jeśli... Forum samochodowe
Miernik lakieru... - Witam. Są sobie na allegro: http://www.allegro.pl/item878793151_miernik_czujnik_grubosci_lakieru_gl1_audi_vw.html... Forum samochodowe
[Kraków] miernik grubości lakieru...? PILNE - Jutro rano jadę oglądać auto, gdzie w Krakowie kupię miernik grubości lakieru? chodiz mi o coś takiego:... Forum samochodowe
tester/miernik grubości lakieru at500 - Witam, czy ktoś korzystał z testera wskazanego w temacie? W porównaniu z innymi miernikami ma nie wygórowaną cenę,tylko, czy on jest coś... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:27.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.