Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
01-15-2009, 21:04
mar.luk
Gość
 
Domyślnie Bikemaster - Gdańsk - Opinie

Witam,
jest firma w Gdańsku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zajmuja sie sprzedażą
motocykli z Anglii. Czy ktoś miał już styczność z tą firmą i może
ewentualnie coś powiedziec? Czy są jakieś szczególne wymagania przy
rejestracji? jaki koszt?

a chodzi mi o tego sprzęta.. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

dzieki za informacje..

pozdrawiam
Łukasz
3city


 
01-17-2009, 08:58
Rzep
Gość
 
Domyślnie Re: Bikemaster - Gdańsk - Opinie

mar.luk wrote:
> Witam,
> jest firma w Gdańsku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zajmuja sie sprzedażą
> motocykli z Anglii. Czy ktoś miał już styczność z tą firmą i może
> ewentualnie coś powiedziec?


Witaj

Spokojnie możesz u nich zrobić dobry zakup. Sprowadzają motocykle w całości,
mają dobry wybór oraz przystpne ceny jak na pojazdy, które w większości mają
angielski MOT, rygorystyczny angielski przeglad techniczy.

Co do tej sztuki konkretnie Ci nie odpowiem.

--
Pozdr
"rzep"


 
01-19-2009, 07:48
grzech
Gość
 
Domyślnie Re: Bikemaster - Gdańsk - Opinie

>Czy ktoś miał już styczność z tą firmą i może ewentualnie coś powiedziec?

Próbowałem mieć "styczność", ale na emaila odpowiedzieli po 3 dniach a i tak
nie na temat
Podali łaskawie tel. ale jak na emaila nie odpowiedzieli do żeczy
to nie mam zamiaru dzwonić.

Grzech
vl800

 
01-19-2009, 10:16
[]v[]artec
Gość
 
Domyślnie Re: Bikemaster - Gdańsk - Opinie

mar.luk pisze:
> a chodzi mi o tego sprzęta.. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Wydaje mi się, że za tą cenę możesz wymagać dużo więcej. Poszukaj sobie
moto (SV-kę) z Niemiec a nie z Anglii. Podstawowa różnica jest taka, że
w Anglii motocykle są eksploatowane głównie jako sprzęty użytkowe (bez
względu na pogodę) a w Niemczech głównie jako hobbystyczne. Różnice
widać zdecydowaną - uwierz mi, angielska pogoda robi swoje.

--
Martec - Jelenia Góra
..:: GSF 600S '00
 
01-19-2009, 11:17
sanczes
Gość
 
Domyślnie Re: Bikemaster - Gdańsk - Opinie

witam
byłem w bikemasterze parę razy - wydaje mi się, że ofertę mają sensowną, nie
picują sprzętów, a to co piszą to zwykle prawda,
miałem wątpliwość w przypadku Z750 którą oglądałem - była bodajże 2004, a
zegary miałą analogowe, wytłumczyli, że w "angolii" jako rok produkcji
wpisują datę pierwszej rejestracji - może tak jest - nie sprawdzałem, ale
kilka motorków ma podany rok produkcji wyższy niż faktyczny, aczkolwiek nie
podważam w ten sposób ich wiarygodności, chyba że ktoś przejedzie 300 km -
to i się wk...
Jak jesteś z 3miasta, to za parę (3-4) stówki załatwią ci cały proces
rejestracyjny.
Teraz przeprowadzają się na Grunwaldzką ( koło Mercedesa Żurańskiego) i do
obecnej oferty dostawiają ok 40 kolejnych motocykli może coś się znajdzie:-)
Polecił mi tą firmę znajomy policjant motocyklista, może to też jakaś
gwarancja .
pozdr


--

niebieskie jajo98 - wydane
rf600r wydana
cz350 '82
sopot


 
01-22-2009, 16:25
dzid1977
Gość
 
Domyślnie Re: Bikemaster - Gdańsk - Opinie

mar.luknapisal

> Witam,
> jest firma w Gdańsku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zajmuja sie sprzedażą
> motocykli z Anglii. Czy ktoś miał już styczność z tą firmą i może
> ewentualnie coś powiedziec? Czy są jakieś szczególne wymagania przy
> rejestracji? jaki koszt?


> a chodzi mi o tego sprzęta.. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


> dzieki za informacje..


> pozdrawiam
> Łukasz
> 3city

witam!ja kupilem od nich v-stroma i jestem bardzo zadowolony.motocykl jest
w bardzo dobrym stanie co potwierdzilo sie u u mechanikow w
serwisie.wymienilem w nim filtr i olej co jest normalne po zakupie i
smigam jak tylko pogoda pozwala.polecam ich jako sprzedawcow bo maja
pojecie o tym co robia.pozdrawiam.

--
Wysłano z czytnika Ścigacz.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

 
03-07-2010, 10:57
Johny Johny jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Witam Was wszystkich pozwólcie, że ja się wypowiem na temat firmy bikemaster
Byłem zainteresowany motocyklem, a że jestem z daleka to postanowiłem żeby mi go przywieziono na miejsce. Jeszcze przed transakcją starałem się o wszystko wypytać sprzedawcę. I jak on twierdził: motocykl jest bezwypadkowy, silnik pracuje jak zegarek, miał mieć fabryczne ciśnienie w cylindrach, mieć wyregulowany silnik, nic miało nie być malowane i inne bzdury! Wadą miała być tylko przetarta owiewka Co się okazało po przywiezieniu: silnika w ogóle nie dało się odpalić, dopiero po wielkich udrękach zaczął jarzyć ale na jeden gar! Normalnie zaczął chodzić po długim czasie. CIŚNIENIE SIĘ NIE ZGADZAŁO!! a przecież miało być jak fabryczne. Poza tym ze skrzyni biegów wyciekał olej. MOTOCYKL BYŁ KRZYWY!! BYŁ NA PEWNO WYPADKOWY. A nie tylko przetarty. Miał malowane lagi i jeszcze inne elementy i to jeszcze srebrzanką tak byle jak. Co więcej w baku nie było benzyny. TAK SIĘ TRAKTUJE KLIENTÓW?? Nie wiem może „uczciwy” sprzedawca myślał że kupię motocykl na wygląd i ładne oczy.
Zdecydowanie NIE POLECAM bikemaster –a. Sprzedawca to OSZUST zarabia pieniądze na zaliczkach za transport!!! Żałosne.. Mówię do wszystkich co mają zamiar kupić motocykl tak jak ja: NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!
 
08-11-2010, 19:36
robo robo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

witam,
jestem z daleka i dlatego zadzwoniłem do bikemaster aby dowiedzieć się czegos wiecej na temat FZ6 z 2005 r, sprzedawca szczegółowo opisał po krótce stan techniczny motocykla jego wyposazenie oraz wytłumaczył wszystkie kwestie dotyczace dokumentacji i późniejszej rejestracji motocykla na polskie blachy. Miałem lekkkie obawy ponieważ pierwszy raz w taki sposób kupowałem motocykl. Po dostarczeniu motocykla pod wskazany adres, przekonałem sie że wszystkie informacje kture uzyskałem zgzdzały się ze stanem faktycznym. Firma jest godna polecenia i polecam ją dla moich znajomych. Pozdrawiam
 
01-09-2011, 15:17
Obserwujacy Obserwujacy jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Byłem tam rok temu. Pytałem jaka jest gwarancja. Oni byli dziwieni. Oczywiście nie ma gwarancji.

Ale. Bikemaster to firma. Prawo Europejskie obowiącuje gwarancję!!!

Pytam siebie: z kim mam kontrakt jak kupię tam motor? Z osobą prywatną? Kto jest importerem motocykli? Klienci czy ta firma? Mam na końcu kontrakt z ostatnim właścicielem n.p. w Brytanii? Jaki jest KRS tej firmy? To wszystko wygląda na to że ta firma sprzeda sprzęt bez obowiązków.

Ja decydowałem z tego powodu kupić motor bezpośrednio w Niemczech.

Ostatnio edytowane przez Obserwujacy : 01-09-2011 o 15:27
 
03-19-2011, 08:49
Goodstuff Goodstuff jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Nie polecam!

Skorzystałem z ich usług z polecenia kolegi. On miał dobre doświadczenia. Ja ściągnąłem za 600 zł 9- cio letnie BMW R 1150 RT. W opisie było radio i że świetnie wyposażony. W rozmowie telefonicznej mowa była, że motocykl sprawdzony, sprawny itp. Nikt się nie zająknął o korozji. Sprawdzałem go w serwisie BMW. Na miejscu okazało się, że jest tak skorodowany, że nawet jak bym chciał odkręcić wydech do remontu, to by się nie dało bez rozwiercania śrub. Farba odchodziła płatami, widelec pomalowany na srebrno chyba dzień przed dostawą. Po prostu masakra. Ale sprawdzaliśmy dalej. Radio tylko się włączało nie wydając dźwięków i nie reagując na przyciski. W silniku prawie nie było oleju (!!!) trzeba było dolać 0,7 l. Najlepsze było przy jeździe próbnej. Biegi wchodziły dopiero po specjalnej kombinacji ruchów. Mechanik im to naprawił bo okazało się, że wszystko było tak skorodowane, że blokowała się jakaś przekładnia. 10 minut roboty. Konkluzja była taka, że tego motoru nikt nie sprawdzał przed sprzedażą! Bo nie sądzę, że chcieli oszukać. Po prostu umyli i wystawili na sprzedaż z bajeranckim tekstem. Były też pominięte w ogłoszeniu drobiazgi, które jednak w takim modelu motoru kosztują po parę stów. Pęknięte plastiki, uszczerbiona szyba. Poza tym z papierów wynikało, że miał przejechane kilkanaście tys. km bez przeglądu. Próbowałem z nimi negocjować obniżenie ceny. Opuścili ... 900 zł z wytłumaczeniem, że to i tak jedna z najtańszych ofert na allegro. No ale mechanik mnie przekonał, że lepiej dołożyć 3-4 tys. i kupić u Niemca, niż kupować coś takiego ryzykując, że po rozkręceniu wyjdą jeszcze lepsze jaja i dołożę tyle samo jak nie więcej. Reasumując. Chyba im za dobrze idzie ta sprzedaż, bo zaczęli olewać. A wystarczyło zaznaczyć w ogłoszeniu, że duża korozja i nie ściemniać, ze motor świetnie jeździ, skoro chyba nikt nim nie jeździł.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kraków <-> Gdańsk - czy obecnie są jakieś utrudnienia na drodze z Krakowa do Gdańska? planuje jechać krajową "jedynką" przez Łódź Forum samochodowe
Zna ktos firme Bikemaster? - Witam Czy mial ktos z nimi do czynienia? Firma z Gdanska wiec moze ktos z tutejszych ich ostatnio odwiedzal. Maja tam niebieskiego XX. pozdr ... Forum motocyklistów
tor gdańsk :] - a może nad morze i urlop od razu lepszy :] <http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=31291>... Forum motocyklistów
Kraków <-> Gdańsk - Cześć, Jak teraz najrozsądniej (czyt. spokojnie) przejechać trasę Kraków -> Gdańsk oraz Gdańsk -> Kraków? Do Gdańska w sobotę w godzinach... Forum samochodowe
Gdańsk - Zakopane - Wybieram się do Zakopanego (wyjazd w czwartek) z Gdańska (obwodnica), powrót niedziela. Jaką trasę polecacie, ewentualnie co omijać z daleka.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.