Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-29-2009, 22:01
PKasperek90 PKasperek90 jest off-line
Junior Member
 
Unhappy Przegląd

Witam!
Kupiłem dziś swój pierwszy samochód, niestety przegląd kończy się już w sobotę, a ja do tego czasu nie zdążę wyrobić nowego dowodu rejestracyjnego(już na mnie). Czy mam zrobić przegląd na starym dowodzie a pieczątka zostanie mi przestęplowana na nowy dowód?? Jak to jest??
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
PKasperek90


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Przegląd - Zastanawiam się jak to jest z przeglądem technicznym pojazdu. Mianowicie auto, którego nie używałem miesiąc temu straciło ważność przeglądu, w... Forum samochodowe
Przegląd A po 90.000 km - MB CDI 220 2006 r. W ASO coś koło1300 zł, doradźcie, jakieś tańsze rozwiązanie.. czy są serwisy niekoniecznie ASO, które zrobią przegląd... Forum samochodowe
przegląd, mam a może nie...?? - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/981aae63646480e8.html czy ten dokument oznacza że: a) nie mam od jutra przeglądu b) mam przegląd ale... Forum samochodowe
Brak miejsca na przegląd w DR i spóźniony termin przeglądu - Skończyło się miejsce w dowodzie rejestracyjnym i minął termin przeglądu technicznego. Jaka kolejność? Wpierw do Wydz. Komunikacji po nowy dowód i... Forum samochodowe
Re: przegląd - A czy musze miec przednie kierunkowskazy? Jesli mam tylnie to czy musze miec tez przednie? (wiem ze powinienem miec wszystkie dla własnego... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:22.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.