Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
06-27-2012, 12:27
Gość
 
Domyślnie Problem

Mam taki problem, że gdy ściągam napletek, to on nie układa się
równomiernie, tylko fujara przekrzywia mi sie w lewo. Podobno pomagają
częste masaże, ale masuję kilka razy dziennie i jest chyba nawet gorzej.
Potrzebuję pomocy, najlepiej jakiegoś doświadczonego motocyklisty.

P.S. Lovtza nie chciał pomóc, wysłał mnie telefonicznie na grupę rowerową
(coś o pedałach mówił).
MW
--
Wysłano z czytnika Śmigacz.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
problem z wykreceniem swiecy zarowej - ktos tu też mial problem... - W dniu 2012-03-08 10:02, Bartek pisze: > witam, > > > ktos tu też mial problem z wykreceniem zarowej swiecy - jaki byl final tej > operacji? >... Forum samochodowe
Problem - W dniu 2012-01-25 18:39, AZ pisze: > On 01/25/2012 04:55 PM, Monster wrote: >> > Się nie znacie,Fuckt wie najlepiej:tylko struna od fortepiana. >>... Forum motocyklistów
Problem z OC - Witajcie, Mam problem z ubezpieczycielem odnośnie składki OC, którą mi naliczył. Opis sytuacji: 1) w dniu 12.06.09 kupiłem auto 2) polisa OC... Forum samochodowe
FJR problem z wałem??? - Witam, mam pytanie do posiadaczy napędu kardanem swojego moto wałem lub posiadaczy FJR, otóz zauważyłem że przy większych prędkościach rzedu 170... Forum motocyklistów
Problem z UC - Kupiłem od znajomego z angli a4 z 1999(kierownica lewa strona) auto jest zarejestrowane i ubezpieczone w UK na jego angielski adres.Na umowie mam... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:12.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.