Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
06-20-2012, 08:51
grzech
Gość
 
Domyślnie Re: olej motocyklowy czy samochodowy

> > Ostatnio robiłem ślepe testy keczupów i czekolad. Ciekawe wyniki wyszły.
> > Nie, nie równocześnie.

>
> Moze znajdz sobie kobiete ?
>


Albo kilka a potem zrób ślepe testy i też zapodaj wyniki


____
grzech
tdm
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Olej Liqui Moly - sklep motocyklowy vs. samochodowy - On 02/20/2012 02:36 PM, Roman Niewiarowski wrote: >> Potwierdzam!! > > Ty czy brat szwagra zony tescia wujka kolegi ojca brata ? > Tak. --... Forum motocyklistów
Olej motocyklowy vs samochodowy - On 17 Sty, 22:36, "Hinek" <hinek....@tlen.pl> wrote: > Tylko krowa nie zmienia poglądów. Szacun, ze powiedziales to "glosno", bo swoich racji... Forum motocyklistów
Olej samochodowy - data przydatnosci? - Uzytkownik "Przemyslaw Kempinski" <kempa007@poczta.fm> napisal w wiadomosci news:9lpg075nb53jm8ik012pg521l29pf9vtj5@4ax.com... > Czy na bankach z... Forum samochodowe
Olej samochodowy czy motocyklowy? - Hej, planuje wymiane oleju i zastanawiam sie jaka jest roznica pomiędzy olejem samochodowym a tym, przeznaczonym do motocykli? Jaka jest roznica... Forum motocyklistów
[laickie] Olej silnikowy - czy taki jak samochodowy? Ładowanie akumulatora - Witam, Czy do motocykla pasują te same oleje silnikowe, co do samochodów? Czy skoro mam oznaczenie 10W40, to każdy samochodowy o tych parametrach... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:05.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.