Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-26-2015, 13:07
loor loor jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tak jak już pisałem, poczytajcie trochę o DNA auta. W Polsce większość samochodów kradną na części a takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], czyli nałożenie mikro hologramów na każdy element auta powoduje, że takich części się nie da sprzedać


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Czym zabezpieczyć obtarty prĂłg? - Trochę za wcześnie zacząłem skręcać, ale myślałem, że krawężnik jest sporo niższy. No, nie był i obtarłem sobie o róg krawężnika próg w okolicach... Forum samochodowe
Czy i jak zabezpieczać motor przed kradzieżą? - Czy motocykle pozostawione "na mieście" są łakomym kąskiem dla złodziei? Jak je zabezpieczacie, jakie zabezpieczenia polecacie? MN Forum motocyklistów
Czym zabezpieczyć nadkola - Witam, ma ktoś może jakieś doświadczenia w zakresie dobrego zabezpieczenia nadkola? Niestety w moim wynalazku od lat znany jest problem... Forum samochodowe
/Łódź/ gdzie sprawdzić samochód Mercedes przed zakupem - może ktoś zna jakiś dobry warsztat w którym wnikliwie przyjrzą się egzemplarzowi który bym chciał kupić? Forum samochodowe
Jak zabezpieczyć motocykl na bardzo długi postój? - Witam, posiadam dwa motocykle SHL których sprzedawać nie zamierzam. Problem w tym że w chwili obecnej nie mam czasu/ kasy na remonty. Jak... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:49.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.