Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-06-2015, 19:20
mazi88 mazi88 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Zakup używanego auta

Szukając samochodu rozglądacie się po lokalnych salonach, komisach czy przeglądacie oferty w internecie??
 
03-08-2015, 17:59
Anton Anton jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Raczej unikam salonów. Staram sie korzystać ze sprawdzonych portali. Takich co już kupowałem samochód lub moi znajomi. Lubie pewniki jak np kupgo.pl
 
03-09-2015, 18:05
Olivia Olivia jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja rozglądałam się w Internecie, gdzie trafiłam na J&J Group. Bardzo szybko otrzymałam kontakt od firmy, auto również bez problemu, sprawnie i w oparciu o uczciwą umowę. 600 zł za reklamę - automatyczna spłata raty. Polecam zapoznać się z tą propozycją.
 
03-09-2015, 20:03
mazi88 mazi88 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a w jaki sposób ten portal kupgo Ci pomógł??
 
03-10-2015, 09:37
Koper24 Koper24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

często przeglądam oferty motoryzacyjne i na prawdę używane autko 5 letnie można dostać w bardzo przyzwoitej cenie
 
03-10-2015, 15:03
lidianykiel lidianykiel jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja przeglądam w internecie. Albo pytam po znajomych.
Pozdrawiam.
 
03-10-2015, 20:07
trixo00 trixo00 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja pół roku szukałem w sieci różnych ogłoszeń, większość to katastrofa ale w końcu znalazłem to, czego chciałem także cierpliwości
 
03-11-2015, 07:30
wolnik wolnik jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał mazi88 Zobacz post
Szukając samochodu rozglądacie się po lokalnych salonach, komisach czy przeglądacie oferty w internecie??
Generalnie czy to komis, czy to portal zawsze muszę osobiście sprawdzić auto. Także szukać można wszędzie i rozeznawać się w terenie.
 
03-11-2015, 08:24
greg901 greg901 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ostatni samochód kupiłem na OLX.pl - dość ciekawe, ogłoszenia są lokalne i szczegółowe wiec można szybko znaleźc coś ciekawego, bardziej podoba mi się to niż np. otomoto
 
03-11-2015, 13:15
pereiro pereiro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja również polecam serwisy ogłoszeniowe, szczególnie znajdzto - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Możesz sobie tutaj ustawić wyświetlanie ofert od osób prywatnych lub od komisów/dilerów. Ofert jest naprawdę sporo, dlatego najlepiej odpowiednio ustawić filtry wyszukiwania, przejrzeć całą wyświetloną pulę, a potem tylko codziennie śledzić nowe ogłoszenia z ostatnich 24h. Moim zdaniem to najlepszy sposób, żeby sobie jakąś mniejszą czy większą okazję wypatrzyć.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Audi A5 - zakup używanego - W dniu 2012-03-17 20:40, Cavallino pisze: > Ale czytasz co się pisze, czy po prostu postanowiłeś sobie coś napisać, > bez czytanie... Forum samochodowe
Zakup używanego samochodu - Witam, Chcę kupić nieduży, mniej więcej 3-letni samochód. Proszę o radę gdzie w Warszawie można kupić taki samochód z gwarancją? Pozdrowienia Forum samochodowe
Kupno używanego auta w niemieckim salonie - jakieś rady? - Jutro jadę obejrzeć używane auto do niemieckiego salonu VW i wykonać jazdę próbną. Auto ma EZ 01.2007. jako że to moje pierwsze tak poważne auto... Forum samochodowe
Zakup używanego- obniżona cena - Witam Takie rozważania. Jest na allegro wystawiony kompakt za 4 tys zł, i już miałem jechać go oglądać, ale przypadkowo znalazłem wcześniejsze... Forum samochodowe
Zakup auta używanego sprowadzonego - na co uwaga? - Witam, zamierzam kupic auto sprowadzone z Niemiec do Polski. Auto nie jest w Polsce zarejestrowane. Jakie dokumenty powinienem otrzymać od... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:31.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.