Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
08-31-2014, 15:24
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Montaż LPG Warszawa

Słuchajcie mam do was takie pytanie, chciałbym zagazować Astrę IV 1.4 motor 2011 rok, interesuje mnie montaż V generacji. Znalazłem warsztat który coś tam montował, nazywa się Energy Gaz i chciałem się was zapytać, raz o opinie na temat V generacji, czyli ciekły wtrysk a dwa o opinie na temat tego warsztatu? To jest gaziarz z Warszawy, może ktoś coś u nich montował?
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
montaż radia - Witam, montowali mi radio w samochodzie prosiłem, zeby właczało sie wraz z odpaleniem silnika niestety nie włącza się a jak zgaszę silnik to... Forum samochodowe
Radio - montaż - Witam! Obecnie w samochodzie mam radio Sony CDX-S2000C. Chciałbym wymienić je na jakiś nowszy model obsługujący mp3 i z wejściem USB. Czy... Forum samochodowe
montaż klimy, - Witam, Seat cordoba bez klimy.Czy można zamontować dodatkowo, ile takie coś kosztuje i gdzie to robią na śląsku. Mirosław R. Seat Cordoba 1.9... Forum samochodowe
Instrukcja montażu nawigacji - poszukuję instrukcji instalacji radiowej nawigacji w radiu Blaupunkt E1. ... Forum motoryzacyjne
(łódź i okolice) montaż LPG - Witam. Zastanawiam się nad montażem instalacji gazowej w aucie i rozważam 2 zakłady 1. Teraz na ul. Piłsudskiego 143 gdzie zaproponowano mi... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:25.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.