Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-04-2015, 06:43
Machonsky22 Machonsky22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

To już chyba lepiej zainstalować sobie na Smartfonie Yanosika.
 
02-04-2015, 13:36
domini domini jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Yanosik jest super, doskonale się sprawdza, a do tego jest za darmo.
 
02-09-2015, 10:41
Jaro25 Jaro25 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No to ja tam wolę nie mieć takiego urządzenia bo jak przy kontroli policja znajdzie coś takiego to na pewno wlepi mandat i to dość spory. A po co komu coś takiego...
 
02-24-2015, 16:14
bielskia bielskia jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jaro25 Zobacz post
No to ja tam wolę nie mieć takiego urządzenia bo jak przy kontroli policja znajdzie coś takiego to na pewno wlepi mandat i to dość spory. A po co komu coś takiego...
Mój znajomy tak miał. Zapłacił dość słono.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
VW obnirza ceny na ryjnku Polskim o 25-26% - > morzesz wytl. co masz na muysli? nie przejmuj się. Paweł W to znany grupowy troll który zmienia naiki często na W. Paweł dla niepoznaki to ... Forum samochodowe
Austriacki mandat w polskim sądzie :/ - W dniu 2011-08-26 20:45, Tomek Kańka pisze: > Artur Maśląg<futrzak@polbox.com> napisał(a) >> W dniu 2011-08-26 00:24, Tomek Kańka pisze: >>>... Forum samochodowe
NAJTAŃSZE OC i AC na RYNKU - Świeży kod promocyjny AXA Direct:Świeży kod promocyjny AXA Direct : 9704389 Zawierając ubezpieczenie komunikacyjne OC lub AC w firmie AXA drogą... Forum motocyklistów
Regulacja anty-fog'a - Witam Na czym polega regulacja antyfoga w wizjerach od nolanów? Po bokach są takie "dynksy", które można przekręcać. W czytaniu instrukcji się... Forum motocyklistów
oparcie do sissybar by Werson [anty-referencje] - Jestem rozbawiony wrazeniem jakie zrobila na mnie firma Werson robiaca m.in. tapicerke motocyklowa.. Szukam duzej poduszki do sissybar. Trafilem... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:56.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.