Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-30-2014, 19:56
ZONKA ZONKA jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie prezent

Witam. Pomyślałam sobie, ze nikt mi lepiej nie doradzi, jak koledzy po fachu. Otóż potrzebuje rady w sprawie prezentu dla męża, który jest kierowcą TIR. Przerabiałam już nawigacje, transmitery, kamerki, laptop. Ostatnio mąż wspominał coś o telewizji satelitarnej. Na allegro są jakieś zestawy antenowe w walizce, ale czy to o to chodzi? On chce stojąc na parkingu na pauzie móc oglądać telewizję. Co mam kupić ? A może macie jakieś inne pomysły na prezent pod choinkę dla 40-latka, który pół życia spędził w TIR ?
 
12-01-2014, 10:53
basniak basniak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

jak ma laptopa to nie musisz nic kupować w ensie materlialnego tylko konto w internetowej telewizji. no i do tego możesz mu kupic dużą baterię do laptopa taką żeby sobie chłop pooglądał trochę a nie żeby mu padała po 2 godzinach.
 
12-02-2014, 11:08
JackieB JackieB jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Polecam karty telewizyjne na usb, sprawdzają się świetnie. Pozdrawiam
 
12-02-2014, 17:52
Anecinka Anecinka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

O co chodzi z tą kartą telewizyjną na usb? Jeżeli bym ją kupiła to czy mogłabym oglądać telewizję w laptopie i czy dużo programów by tam było?

Ostatnio edytowane przez Anecinka : 12-02-2014 o 18:00
 
12-02-2014, 20:19
ekrajew ekrajew jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Różne oferty są na rynku, spróbuj znaleźć jakąś w najlepszej relacji cena/jakość/ilość programów. Swoją drogą pomysł na prezent świetny.
 
12-03-2014, 08:22
darekbasiak darekbasiak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Pomysł jak najbardziej trafiony myślę z tą TV często na długich trasach mu się przyda.
 
12-03-2014, 23:09
jay jay jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Bateria do laptopa to dobry pomysł
 
12-06-2014, 22:22
mocny mocny jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Bateria i dużo filmów na DVD
 
12-09-2014, 09:00
Oveo.pl Oveo.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

To chyba najlepsze wyjście jeżeli chcesz dać mężowi praktyczny prezent,jeżeli ma laptopa to może oglądać niemal każdy film,wystarczy że bezie miał szybki internet i konto do tv internetowej czy pakietu np Ipli lub podobnych.
 
12-11-2014, 20:25
MikuCPP MikuCPP jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tirowcy lubią gadżety, które pomagają wytrzymać ten trud ciągania się po kraju i innych państwach. Może coś z przenośnej kuchni? Kumpel chwalił się kiedyś że ma przenośną kuchenkę, z której może korzystać. Np dobrym pomysłem może być też alkomat. Ja korzystam z jednorazowych, ale fajne są też takie wielorazowe. Człowiek będzie miał spokojną głowę rano jak sobie piwo wypije na jakimś przystanku postojowym. Najlepiej szukać w elektrochemicznych alkomatach.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
prezent na nowy rok - Użytkownik "yabba" <g.kwiatkowski@aster_wytnij_city.net> napisał w wiadomości news: >>> To niech deficyt spłacają Ci co do niego doprowadzili.... Forum samochodowe
Motor jako prezent - W dniu 23-10-2010 12:24, woohoo pisze: > W dniu 2010-10-23 00:28, Nika pisze: >> Niedługo zbliżają się 18 urodziny mojego syna. Razem z mezem >>... Forum motocyklistów
Prezent od KHI dla Falco... - Użytkownik "de Fresz" <defresz@NOSPAMo2.pl> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:i9h1vp$s8r$1@inews.gazeta.pl... > (...) Albo do tego cudeńka,... Forum motocyklistów
prezent - Czego to ludzie nie wymysla http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7192901,Ukradli_sygnalizator__bo_nie_mieli_pomyslu_na_prezent.html ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:31.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.