Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-20-2015, 13:32
Korwinek Korwinek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Okulary polaryzacyjne do jazdy nocnej

Jeśli zdecydujesz się na noszenie soczewek nocą(może jakiejś innej firmy), to polecę dodatkowo okulary polaryzacyjne do jazdy nocą. Są to okulary najczęściej z żółtą soczewką polaryzacyjną, która wyłagadnia obraz, usuwa odblaski które potrafią w nocy męczyć i razić, a także poprawiają kontrast widzenia.

Najbardziej w mokre i zimowe noce odblaski dają się we znaki, bo wtedy dosłownie każde światełko odbija się od mokrej nawierzchni i lodu, a okulary polaryzacyjne właśnie te odblaski usuwają. Nie obraz, a same odblaski.

Takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
okulary blue blocker do jazdy nocą. - W dniu 01.12.2011 21:46, megrimsNOSPAM@interia.pl napisał(a)/has written: > używał ktoś? 'Blue blocker' chyba nie są do jazdy nocą, tylko w... Forum samochodowe
Okulary do jazdy noca - W dniu 2010-11-23 07:48, Filip KK pisze: > W dniu 2010-11-12 20:17, lukz pisze: > >> Halo, halo, polaryzacja nakladana jest tylko na stale... Forum samochodowe
Okulary do jazdy zamiast przyciemnianej szybki... - Czołem. Ktoś może testował ten wynalazek? http://allegro.pl/show_item.php?item=610802893 W życiu jeszcze nie dałem tyle za okulary i zastanawiam... Forum motocyklistów
Okulary do jazdy. - Czołem. Ktoś może testował ten wynalazek? http://allegro.pl/show_item.php?item=610802893 W życiu jeszcze nie dałem tyle za okulary i zastanawiam... Forum samochodowe
kask + okulary korekcyjne - Szanowni grupowicze, Jestem nowym człowiekiem na grupie choć jeżdzę już kilka ładnych lat. Obecnie śmigam na cruiserze KW Vulcan VN800 w okręgu... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:55.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.