Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-20-2008, 20:19
Bartosz 'Seco' Suchecki
Gość
 
Domyślnie Re: klakson



Użytkownik "ia" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:gb2k4e$c0q$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl...
> czy nasze przepisy regulują rodzaj i głośność klaksonu?
>
> bo może taki sobie wstawić: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
> :-)
>


Wstawić można. Jakiś drugi obieg z dodatkowym włącznikiem.

Mój ojciec mial policyjną syrenę w drugim obiegu na Moty, znaczy mistrzów
lewego pasa ;-)

Seco

Ps.Tomasz, BP, NMSP :-)





Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
klakson uratował życie - Witam ponownie po dłuższej przewie. W niedzielę na skrzyżowaniu bocheńskiego z odbiciem na średnicówkę trafiłem na kamikadze na czerwonym -... Forum samochodowe
Klakson tylko w kierownicy? - Witam! Mam sobie rosyjskie auto 4x4 ;-) Autko jest cudowne tylko ma jedną wadę, jest nią instalacja elektryczna, po kawałku wyrywam starą i... Forum samochodowe
Jaki głośny klakson kupić - Dziś niewiele brakowało a wjechał by we mnie pewien nieprzytomny jegomość. Gdybym miał silny klakson to może by usłyszał i wczesniej zareagował.... Forum samochodowe
Starodawny klakson - Kiedys udalo mi sie cos takiego kupic do samochodu, bylo to jakies 7 - 8 lat temu w katowickim FeuVert. Niestety nie maja a chcialbym sobie zalozyc... Forum samochodowe
Klakson - jak na początku XX wieku - Stare samochody (np. Ford T) miały taki śmieszny klakson. Brzmiało to trochę jak ryk osła: HHHIIIIIIIIIII - HHHUUUUUUU!!! Na filmach zawsze takie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:58.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.