Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-08-2014, 13:34
Biszkopt Biszkopt jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wypożyczenie auta to niby dobra opcja na dłuższą podróż, jeśli zależy nam na komforcie jazdy, chociaż przy wysypie tych wszystkich wszelakich tanich busów nie wiem, czy wypożyczalnie się utrzymają.

Ostatnio edytowane przez Biszkopt : 01-27-2014 o 09:58
 
01-08-2014, 13:54
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem tak,utrzymają sie pod warunkiem,że obniżą ceny za wypożyczenie danego modelu samochodu. Chciałem aby ktoś na forum podął przykład jak się to przedstawia jednak nic z tego. Sam sprawdziłem i naprawdę jest to droga opcja.
 
03-18-2014, 17:31
IrekMazury IrekMazury jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja korzystałem z auta wynajętego w 4rent tu podaje strone [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] maja nowe samochody i nie pobierają kaucji za wynajem. A ceny w porównaniu do innych atrakcyjne!
 
03-25-2014, 11:00
handcar handcar jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dla biznesu opłacalna jest opcja w programie lojalnościowym Europcar - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zniżki w hotelach, ekspresowe pożyczki itd.
 
03-26-2014, 07:36
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Tak czy inaczej mamy puste linki bez żadnych szczegółów,może podacie chociaż jak kształtują cię ceny? Bo to interesuje najbardziej każdego z nas.
 
04-15-2014, 20:22
Maciej123 Maciej123 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hq-Aero-Dynamic_pl Zobacz post
Tak czy inaczej mamy puste linki bez żadnych szczegółów,może podacie chociaż jak kształtują cię ceny? Bo to interesuje najbardziej każdego z nas.
W Poznaniu wypożyczamy samochody już od 50zł/dobę. W zasadzie, konkurencja wymusza niskie ceny. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
04-22-2014, 21:34
Mariuszek76 Mariuszek76 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

89 złotych w Warszawie, 50 złotych w Poznaniu... To też mało szczegółów - bo rozumiem, że to ceny "od". Pewnie w tej samej cenie będziemy mieli auto innej klasy niż w Poznaniu.
 
05-09-2014, 12:59
pitek713 pitek713 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

sprawdź sobie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] myślę że możesz znaleźć nawet taniej
 
05-10-2014, 11:48
kata89 kata89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tak trzeba dokładnie sprawdzić jakieś kluczki. Przypadkiem cena za dobę nie zaczyna się od 89???
 
05-10-2014, 18:24
darson128 darson128 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariuszek76 Zobacz post
89 złotych w Warszawie, 50 złotych w Poznaniu... To też mało szczegółów - bo rozumiem, że to ceny "od". Pewnie w tej samej cenie będziemy mieli auto innej klasy niż w Poznaniu.
Zgadzam się z Tobą.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Foteliki - wypożyczalnia - Witam, Potrzebuję pożyczyć na dwa tygodnie dwa foteliki samochodowe (dzieci 4 i 6 lat). W związku z tym zwracam się z pytaniem - czy istnieje na... Forum samochodowe
Wypożyczalnia motorowerów z biegami Warszawa - Witam,małżonka chciałaby sił spróbować.Nie wiecie gdzie można wypożyczyć sprzęta do 50ccm,ale z biegami-coś w stylu simsona dawnego,tak aby nie był... Forum motocyklistów
Grecja Zakynthos - wypożyczalnia samochodów - Witam, ktoś może polecić wypożyczalnię samochodów w Argassi lub Zakynthosie? Auto ma być małe a wypożyczenie w rozsądnych cenach i przede wszystkim... Forum samochodowe
przyczepka na motor, wypożyczalnia - Proszę o radę jaką przyczepkę i przede wszystkim gdzie można wypożyczyć na terenie Wrocławia. Wybieram się po motor do Niemiec pod koniec tygodnia,... Forum motocyklistów
wypożyczalnia @DC: forester - Witam! Czy znacie może w DC wypożyczalnię która ma w swojej ofercie forestera (najchętniej turbo). Użyłem google, ale forka znalazłem tylko... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:55.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.