Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-25-2008, 19:38
>
Gość
 
Domyślnie Re: Lakier "samochodowy" - jak utwardzić?

> Oni raczej też...

raczej? siedze w tym wiec wiem. ty chyba nie ?


> Ale inaczej się kasuje za blachę
> a inaczej za zderzak..


zderzak zawsze wychodzi drozej.



 
05-26-2008, 06:58
owp
Gość
 
Domyślnie Re: Lakier "samochodowy" - jak utwardzić?

>> Ale inaczej się kasuje za blachę
>> a inaczej za zderzak..

>
> zderzak zawsze wychodzi drozej.

Czemu ?
Czy to jest takie pracochłonne, czy materiały kosztują (to ogólnie do
lakierowania) ?

owp

 
05-26-2008, 11:13
>
Gość
 
Domyślnie Re: Lakier "samochodowy" - jak utwardzić?

> Czy to jest takie pracochłonne, czy materiały kosztują (to ogólnie do
> lakierowania) ?


no cos w tym stylu mniej wiecej





Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gołąb "narobił" na maskę - schodzi lakier :( - auto z 2004 roku - Witam, Jestem posiadaczką Citroena C3 z 2004 roku, lakier metalik - kilka mieś temu miałam bliskie spotkanie z sarenką. ASO w Krakowie naprawiało... Forum samochodowe
"Fakty" TVN: sąd "pomścił" dwie 16-latki - http://wiadomosci.onet.pl/2091378,11,,item.html Kurde blada, kiedys tak strasznie mi sie nie chcialo po 1 piwie isc po kolejne browary... Ale... Forum samochodowe
Co to jest "prm", FAQ" czyli ile lat ma dyskusja " Czy mozna lac olej samochodowy do motocykla "? - Elou! Jako ze redaktor FAQ nie wrzuca comiesiecznego przypominacza pozwole sobie wrzucic pewien rys historyczny. W maju biezacego roku bedzie... Forum motocyklistów
Re: Co to jest "prm", "FAQ" czyli ile lat ma dyskusja " Czy mozna lac olej samochodowy do motocykla "? - "falco" <mfalco@wp.pl> wrote in message news:golj8r$62r$1@mx1.internetia.pl... > Kefir pisze: > >> Milej lektory. > > Hej, > > dobrze, Ĺźe... Forum motocyklistów
Do "lubiacych" jezdzic na "dlugich"... - Witka Mam drobna uwage do wszystkich milusinskich jezdzacych na dlugich. NIE OSLEPIAJCIE! Czy Wy naprawde myslicie ze dzieki dlugim to Was... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:27.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.