Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-25-2009, 12:26
ąćęłńóśźż
Gość
 
Domyślnie Re: Jak zrobić burnout, tzw.

Bo inaczej inne wieśniaki by mniej biletów kupiły, KaPeWu?
JaC


-----

> a ci przed wyscigiem na 1/4 mili na dragstipie jak rozgrzewaja opony to wiesniaki.



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kolizja - co z tym zrobić - Witam! Miała miejsce kolizja, okoliczności sa tutaj nie istotne, sprawca przyznał sie do winy, zadzwonił do ubezpieczalni, załatwił transport... Forum samochodowe
głośne huczące opony, czy da się coś z nimi zrobić? wulkanizator coś da radę zrobić? - Witam, letnie opony mam bardzo głośne powyżej 70km/h huczenie spore... na zimowych nawet przy 120km/h cicho. samochod kupiony w wakacje, myslalem,... Forum samochodowe
Co by tu zrobić - 2 - Tak z rok temu pisałem tu o tym jak to mi ciężarówka walnęła w drzwi zaparkowanego samochodu. No więc teraz (ze szczególnymi pozdrowieniami dla... Forum samochodowe
Co zrobić z takimi pajacami? - Ostatnio zdarza mi się to często. Jadę ok 20km do pracy dwupasmówką, dozwolona prędkość 90km/h. Prawy pas ma dziury, koleiny i takie tam kwiatuszki... Forum samochodowe
Koło zapasowe - co zrobić? - Ahoj! Jako koło zapasowe mam lekko skrzywioną felgę z oponą, która ma bułę (poprzedni właściciel normalnie jeździł na tym kole i jakoś się nie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:51.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.