Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
01-10-2009, 10:03
piotrmdc@gmail.com
Gość
 
Domyślnie głośne huczące opony, czy da się coś z nimi zrobić? wulkanizator coś da radę zrobić?

Witam,
letnie opony mam bardzo głośne powyżej 70km/h huczenie spore... na
zimowych nawet przy 120km/h cicho. samochod kupiony w wakacje,
myslalem, ze to lozyska, wymienilem, ale nic to nie zmienilo, cala
jesien przejezdzilem, odkad mam zimowki od listopada, ani razu huku
nie bylo - na zimowkach nawet przy wiekszych predkosciach cisza.
mam teraz pytanie, co moze byc powodem glosnych opon? czy da sei jakos
temu zaradzic - opony jeszcze kilka sezonow by pojezdzily, ale tego
huku zniesc sie nie da... moze wulkanizator cos poradzi?
Pozdrawiam,
piotrmdc
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kolizja - co z tym zrobić - Witam! Miała miejsce kolizja, okoliczności sa tutaj nie istotne, sprawca przyznał sie do winy, zadzwonił do ubezpieczalni, załatwił transport... Forum samochodowe
Wakuometr - sam chcę zrobić...... - Serwisówka mówi że różnica między gażnikami ma byc poniżej 30mm Hg. No to w takim razie 30/760 = 4% atm a więc chujnia jeżeli chodzi o ustawianie... Forum motocyklistów
Re: Jak zrobić burnout, tzw. - Bo inaczej inne wieśniaki by mniej biletów kupiły, KaPeWu? JaC ----- > a ci przed wyscigiem na 1/4 mili na dragstipie jak rozgrzewaja opony... Forum samochodowe
Co by tu zrobić - 2 - Tak z rok temu pisałem tu o tym jak to mi ciężarówka walnęła w drzwi zaparkowanego samochodu. No więc teraz (ze szczególnymi pozdrowieniami dla... Forum samochodowe
Koło zapasowe - co zrobić? - Ahoj! Jako koło zapasowe mam lekko skrzywioną felgę z oponą, która ma bułę (poprzedni właściciel normalnie jeździł na tym kole i jakoś się nie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:15.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.