Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-18-2015, 05:42
mechanik 2015 mechanik 2015 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie peugeot bipper 1.4

mam problem z cisnieniem na pompie paliwa
 
01-20-2015, 12:13
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

A możesz dokładniej opisać co się dzieje? Bo podajesz mało szczegółów więc ciężko też doradzić,pomóc. Czekamy na informacje.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nemo/Bipper/Fiorino - Użytkownik "emes" <ememee@emesowo.pl> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:4ced78dc$0$22793$65785112@news.neostrada.pl... > Jezdzi/jezdzil ktos... Forum samochodowe
Peugeot Bipper po 20.000 - relacja - Dla zainteresowanych. Pacjent Pibber 1.4HDI od poczatku sierpnia 2009 zrobil 20.401 km do przegladu. takie krotkie sprawozdanie. po 3.000km... Forum samochodowe
Bipper po 20.000 cd :( - No i ja nie wiem jakas porazka.... dzis odpalamy samochod a tam Check Oil... k co jest, dobra zgasilismy, wyciagamy po kilku min bagnet a tu hmm... Forum samochodowe
Bipper - pierwsze wrazenia - Czesc. Jak wczoraj napomknalem. Dzis odebralem z salonu nowego Bippera w wersji dostawczej. Jako ze przejechalem tylko z salonu pod firme ~20 km... Forum samochodowe
Bipper, jakies opinie ? - Czesc. Jutro odbieram nowego furgona do firmy (no w koncu po 10 latach nowy samochod firmowy :D) Tak ze na wybieranie innych to juz za pozno a i... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:34.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.