Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-21-2014, 16:41
dudeek dudeek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Z myjni bezdotykowych auto wyjeżdża umyte niedokładnie, ja częściej korzystam z myjni ręcznych.
 
01-14-2015, 08:52
Qrac99 Qrac99 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tak samo jestem zwolennikiem myjni ręcznych. Wtedy mam pewność że moje auto jest czyste i takie jakie oczekuje


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ręczna myjnia w Warszawie? - Użytkownik "WAON" <WA@ON.pl> napisał w wiadomości news:4c96e855$0$20997$65785112@news.neostrada.pl... > Możecie mi napisać dlaczego pytanie o... Forum samochodowe
myjnia ekologiczna - Ra wrote: > W archiwum dla tych co mieszkają na bródnie w dc proponowana jest np myjnia robo > wash. Byłem, praca sprawna i profesjonalna ale... Forum samochodowe
Dobra myjnia mechaniczna we WRO - Poszukuję dobrej myjni mechanicznej we Wrocławiu ze szczotkami zrobionymi z tekstylnych taśm. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ... Forum samochodowe
myjnia porysowała auto? - Witam, po wyechaniu z automatycznej myjni zauwazylem na calej dlugosci auta ryse taką lekko pofalowaną, czy mogło to się stać przez myjnie? Obsluga... Forum samochodowe
[BYDGOSZCZ] myjnia do podwozi - Witam, czy znacie w Bydgoszczy myjnie, na ktorej nie boją się terenowych samochodów i można bezstresowo oraz porządnie umyć podwozie - może być... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:42.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.