Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-28-2013, 13:36
krister krister jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Tarcze do Mondeo II

jakie polecacie tarcze hamulcowe? jakiego producenta? ja znalazłem takie coś, dobra oferta? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
01-08-2014, 14:21
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja z doświadczenia mogę polecić tarcze ATE- jedne z lepszych na rynku,fakt że droższe ale w zamian masz jakość i gwarancje,więc warto sie nad nimi zastanowić.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Bebny a tarcze - On Sun, 07 Aug 2011 22:34:07 +0200, ".B:artek." <maila@nie.ma.i.nie.bylo.pl> wrote: >Nadal nie rozumiem, dlaczego jedynym powodem miałaby być... Forum samochodowe
Jak długo tarcze hamulcowe? - "kml" <AflySteX@gaOzeFta.lp> wrote in message news:ibtf15$mg6$1@news.onet.pl... > UĹźytkownik "Pszemol" <Pszemol@PolBox.com> napisał w wiadomości... Forum samochodowe
tarcze hamulcowe - sa sobie z przodu dwie tarcze hamulcowe co sie porowkowały i teraz pytanie kupic twarde klocki co by te tarcze zjechały czy kupic miekie zeby... Forum motocyklistów
Tarcze ham - co to za producent ? - Hej. Co to za producent. W opisie aukcji jest napisane ze sa produkowane w DE, ale czy to nie przypadkiem kombinacja ze made in China z naklejka... Forum samochodowe
srad 750 - tarcze - siemano! potrzebuje kupic tarcze na przod do srada 97 ??? moze ktos cos ma pozdr! -- Wysłano z czytnika Ścigacz.pl -> http://grupy.scigacz.pl/ Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:18.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.