Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-16-2013, 11:49
mtyrkiewicz mtyrkiewicz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Czy sądzicie o monitoringu gps?

Chce na 5 moich autach zainstalować monitoring gps bo chyba niektórzy przedstawiciele robią nas w trąbę i dziwnym trafem spalanie skody combi rocznik 2011 na 100km/h jest u niektórych 15l, kurcze nie wiem co tu zrobić żeby udowodnić że nas oszukują, macie jakieś sprawdzone rozwiązania lub firmy które montują gps i maja dobre programy do monitoringu?
 
01-18-2013, 14:39
Aśka Aśka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie zadowoleni z monitoringu gps

My mieliśmy w firmie podobny problem, ale jakiś czas temu szef zainwestował w system gps hertz flota- aktualnie ja go obsługuje i jak jest potrzeba szykuje różne rodzaju raporty. Nie mogę narzekać bo handlowiec z hertza miał do mnie anielską cierpliwość- przypadło mu moje przeszkolenie z systemu Z tego co wiem szef jest zadowolony z systemu bo w końcu zrobił porządek wśród handlowców- nikt juz nie robi żadnych numerów- typu tankowanie do innego samochodu, zjeżdżanie z tras (teraz łatwo mogę rozliczać handlowców i serwisantów z ich pracy) itp. Polecam zainwestować troszkę pieniędzy a będzie Pan spokojniejszy, tylko należy wybrać dobry system bo kiedyś korzystaliśmy z innej firmy i w porównaniu z ta to była porażka!
 
01-23-2013, 21:16
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Monitoring GPS z pomiarem zużycia paliwa - rozwiązanie od lat funkcjonuje na rynku. A paliwo rozliczasz na kartę paliwową czy na fakturę? Ta pierwsza opcja jest znacznie bezpieczniejsza

____________________
Zestaw zimowy - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
01-31-2013, 06:42
adasm adasm jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

U Skody combi rocznik 2011 to normalne spalanie jak jeździ przedstawiciel, gdyby była 2010 pewnie spaliła by mniej. A poważnie to 15 rzecz jasna że za dużo, ale napisał byś co to za skoda, jaki silnik, jakie trasy itp

Firm które oferują monitoring gps jest bardzo wiele, załącz tylko kontakt w swoim poście to sami zaczną dzwonić jak opętani a różnice w cenach też są spore..
 
02-06-2013, 13:21
Motor40 Motor40 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ze spalaniem to różnie bywa, czasem rozregulowany silnik potrafi spalić i 50% więcej. Mój znajomy miał tak w BMW - auto swoje pali, ale jak mu na setkę wychodziło przy spokojnej jeździe poza miastem 20 litrów to jak pojechał do mechanika, to tam większość w silniku była do wymiany. I pomogło - spalanie wróciło do poziomu akceptowalnego.

GPS służy raczej do monitorowania, gdzie pracownicy jeżdżą a nie ile auto spala. Może warto ich wysłać na kurs ekonomicznej jazdy???

---
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
02-06-2013, 14:27
jas jas jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

kolego powiedz w jakiej cenie są te gps hertz flota?
 
02-08-2013, 08:57
mati35 mati35 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tam dowiesz sie wiecej na temat GPS-ow

Firma BP SYSTEM z Bydgoszczy!!
ul.Grunwaldzka 117


Bardzo duzy wybor sprzetu, akcesorii CB i nie tylko... Diagnostyka, Autoelektronika, Elektromechanika, Zabezpieczenia, Monitoring GPS, Naprawa kart Renault i pilotów samochodowych

Na miejscu serwis, montaz, strojenie, fachowa pomoc techniczna

Strona firmowa


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

funpage [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] polubcie i udostepniajcie :-)
 
02-10-2013, 21:30
adasm adasm jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a nie mówiłem
 
02-11-2013, 10:11
gromek gromek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

tak naprawdę wybierając monitoring najważniejsze jest to, aby dobrać go odpowiednio do swoich potrzeb, nie warto inwestować w rozbudowane systemy jak tego nie będziesz używał, my używamy akurat flotis, bo ma komunikator dla kierowców o wypadkach, kontrolach etc., ale to tak naprawdę zależy od indywidualnej analizy
 
02-27-2013, 20:06
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

To fakt,jeśli już decydujemy się na monitoring GPS to powinien on być dopasowany do naszych potrzeb. Bardziej zaawansowany sprawdzi się w dużych,rozbudowanych firmach zajmujących się transportem i logistyką.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Proszę o pomoc w ustalenu marek pojazdów widocznych na filmach z monitoringu. - On 4 Gru, 13:41, Karolek <dragnos...@o2.pl> wrote: > Na tych ostatnich zdjeciach samochodu od tylu to auto przypomina skode > octavie I. Tez... Forum samochodowe
czy obraz z monitoringu jest naprawdę taki kiepski ? dlaczego ? - Witam, Tak się zastanawiamy ze znajomymi,czy obraz,jaki często pokazują media w relacji z wypadku lub innego zdarzenia na drodze, a pochodzący z... Forum samochodowe
Co sądzicie o... - http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091110/AUTO/521123187 Dla nie klikających Zderzenia: Zaczyna się handel kartami pojazdu Marcin... Forum samochodowe
co sądzicie o ;)..... - Co sądzicie o podanym autku ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8149119 Forum samochodowe
co sądzicie o kia - Witam Przymierzam się do kupna Kia Carens z 2004 r. 112KM Co sądzicie o tych samochodach ? Mam też pytanie do użytkowników tego samochodu. Ile on... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:16.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.