Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-31-2014, 15:24
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Montaż LPG Warszawa

Słuchajcie mam do was takie pytanie, chciałbym zagazować Astrę IV 1.4 motor 2011 rok, interesuje mnie montaż V generacji. Znalazłem warsztat który coś tam montował, nazywa się Energy Gaz i chciałem się was zapytać, raz o opinie na temat V generacji, czyli ciekły wtrysk a dwa o opinie na temat tego warsztatu? To jest gaziarz z Warszawy, może ktoś coś u nich montował?
 
09-01-2014, 12:33
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Akurat z tą instalacją nie miałem do czynienia,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Musi być akurat ta generacja,nie może być np starsza? Zresztą warto udać się do gazownika który doradzi co będzie najlepsze.
 
09-08-2014, 19:00
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nie ukrywam że zależy mi na ciekłym wtrsyku, ale spoko zobaczę może jakiś gazownik coś mi pomoże. A ze starszych, czyli z sekwencji co byś polecił? Bo ja to zatrzymałem się na parowniku i potem przez długi czas miałem diesle więc teraz nie w temacie jestem, dlatego też pytam?
 
11-14-2014, 14:33
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

O tej firmie w Warszawie nie słyszałem,ale jako że jest to 3 letnie auto wobec tego polecam zdecydowanie założyć fabryczny gaz w serwisie ASO. Zapłacisz nieco więcej,ale będziesz miał pewność co do dobrej i solidnej instalacji.
 
11-17-2014, 19:47
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Poradź się też jakiegos doświadczonego mechanika, czy instalując LPG nie załatwisz sobie auta
 
03-11-2015, 07:33
wolnik wolnik jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrykk84 Zobacz post
Poradź się też jakiegos doświadczonego mechanika, czy instalując LPG nie załatwisz sobie auta
Mądre słowa! Ja swojego starego Fiata rozwaliłem, bo zamontowali mi źle LPG. Koszta ogromne, a i nerwy stracone.
 
03-11-2015, 07:50
Teka Teka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

czy to musi być aż tak duży wydatek ? Nie da się gdzieś taniej ?
 
03-24-2015, 11:01
Marysiak Marysiak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja się zastanawiam nad instalacją LPG bo w sumie ceny gazu są co raz niższe a paliwo idzie w górę


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
montaż radia - Witam, montowali mi radio w samochodzie prosiłem, zeby właczało sie wraz z odpaleniem silnika niestety nie włącza się a jak zgaszę silnik to... Forum samochodowe
Radio - montaż - Witam! Obecnie w samochodzie mam radio Sony CDX-S2000C. Chciałbym wymienić je na jakiś nowszy model obsługujący mp3 i z wejściem USB. Czy... Forum samochodowe
montaż klimy, - Witam, Seat cordoba bez klimy.Czy można zamontować dodatkowo, ile takie coś kosztuje i gdzie to robią na śląsku. Mirosław R. Seat Cordoba 1.9... Forum samochodowe
Instrukcja montażu nawigacji - poszukuję instrukcji instalacji radiowej nawigacji w radiu Blaupunkt E1. ... Forum motoryzacyjne
(łódź i okolice) montaż LPG - Witam. Zastanawiam się nad montażem instalacji gazowej w aucie i rozważam 2 zakłady 1. Teraz na ul. Piłsudskiego 143 gdzie zaproponowano mi... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:46.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.