Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
06-21-2009, 14:30
Zygmunt M. Zarzecki
Gość
 
Domyślnie Środek do czyszczenia rąk po pracach samochodowych

Możecie polecić jakiś środek w formie pasty lub gęstego żelu?
Płynny odpada ( ja wiem, że Ludwik najlepszy).
Mój cudowny zagraniczny środek właśnie się skończył i nie można go
nigdzie kupić.
Warunek jeden:
Po spłukaniu rąk wodą nie trzeba używać żadnego kremu.

zyga
 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
co do czyszczenia wtryskiwacz i ukladu - commonrail? - stosujecie raz na jakis czas jakieś dodatki do przeczyszczenia ukladu wtryskowego? jakie? STP dostępne wszędzie, ale może coś innego... Forum samochodowe
Środek to wyczyszczenia układu chłodzenia - jaki? - Witam, Czy możecie polecić jakiś SKUTECZNY środek do przeczyszczania układów chłodzenia? Nagrzewnica wyraźnie ma problemy z nagrzaniem wnętrza i... Forum samochodowe
coś dobrego do czyszczenia deski - Witam Mam pierwszy lepszy płyn z hipermarketu do czyszczenia kokpitu. Niestety zostawia mi białe ślady jakby tapicerka była starta:/ Macie... Forum samochodowe
Co do czyszczenia plastikow? - Istnieje jakiś dobry srodek do poprawienia wygladu zewnetrznych plastikowych elementów ktore po kilku latach z czarnych robią się jakies szare jakby... Forum samochodowe
Preparaty do czyszczenia chłodnic - Znalazłem kilka ofert w internecie. Ktoś z Was stosował? Jakie skutki? Jakie minusy/zagrożenia? -- Pepek -amator francuszczyzny i innych... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:30.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.