Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-04-2011, 21:25
radxcell
Gość
 
Domyślnie [DC] pozdr cos czarnego Pulawska 19:30

Hej,

Wyprzedzalem Cie prawym pasem, stales w korku. Cos czarnego, jakby Siena, ale
nie Siena (sorki za porownanie). Zatrabilem 2x i pojechalem dalej w strone
zachodzącego słońca...

pozdr, rdx

--
___ ___ __ _ _
| _ \__ _ __| \ \/ /__ ___| | | gg#157002
| / _` / _` |> </ _/ -_) | | spamboks na o2peel
|_|_\__,_\__,_/_/\_\__\___|_|_| [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[pzdr] Swift WPI - Pulawska - Piaseczno - Witam, Pozdrowka dla kierownika upolowanego dzis o 19:20 j/w. :) Milo bo daaaawno nie widzialem oklejonego autka. Pozdrawiam Pawel Forum samochodowe
[POZDR] POozdrowienia dla czarnego punciaka DW ***** na parkinguLidla ;) - Pozdrawiam niniejszym drivera czarnego Punciaka zaparkowanego przy Lidlu ... nie trąbiłem, nie karteczkowałem, ale manifestacyjnie zaparkowałem... Forum samochodowe
wokol Czarnego '08 anons - Spoko, z Gruzji wyjechalismy na tydzien przed. Sie relacja pisze, Jarecki krecil film, to mozna bedzie i ruchome obrazki poogladac. Probki... Forum motocyklistów
[pozdr] DC Wilanowska/Pulawska 18:15 czerwona Corolla kombi TK*** - witam, trabilem i mrugnalem z prawego pasa 2 samochody do tylu. nie wiem czy kierownik zajarzyl, w kazdym razie pozdros. p,rdx -- ___ ... Forum samochodowe
DC - pozdrowienia Honda, Jerozolimekie, Wawelska, Pulawska - Pozdrowienia dla Kierownika ciemnej (ciemnozielonej) Hondy Civic, jeszcze na starych czarnych blachach WHX (? lub cos kolo tego) napotkanego na... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:09.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.