Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
05-07-2008, 15:15
J.M.Oizo
Gość
 
Domyślnie Opel Astra III 1,9 CDTI

Witam.
Moze ktos z was wie co moze oznaczac jak nieraz zapala sie na chwilke na
zegarach taka pomaranczowa kontrolka z "Samochodzikiem i kluczem pionowym"
??

Zapala sie nieraz po ostrzejszym przegazowaniu .

Pozdrawiam

 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Astra II 1.7 DTI czy CDTI? - Witam. Zastanawiam się nad Astrą II. Uparłem się przy dieslu, tylko nie wiem który silnik wybrać... Dogoglowałem się, że DTI to diesel z pompą... Forum samochodowe
[sprzedam] [spam] Astra G kombi 1.4 16V 90KM : http://otomoto.pl/opel-astra-C10667736.html - Witam Może zostanę zbesztany ale cóż - kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi ;-) Na nowego właściciela czeka opel Astra II - przez ostatnie 2 lata... Forum samochodowe
Astra 3 1,9 CDTi - Zakłucanie CB - Witam. Opisywalem juz kiedys swoje problemy z montazem CB radia w Astrze 3 z silnikiem diesla 1,9 CDTi. Po odpaleniu silnika slychac warczenie w... Forum samochodowe
Re: Astra III 1,9 CDTi - BioDiesel - Użytkownik "J.M.Oizo" <oizo@autograf.pl> napisał w wiadomości news:g2ltms$a45$1@inews.gazeta.pl... > Witam. > Posiadam Opla Astre III rocznik 2006... Forum samochodowe
Re: Astra III 1,9 CDTi - BioDiesel - Użytkownik "J.M.Oizo" <oizo@autograf.pl> napisał w wiadomości news:g2ltms$a45$1@inews.gazeta.pl... > Witam. > Posiadam Opla Astre III rocznik 2006... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:08.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.