Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-14-2014, 11:21
Przemo89 Przemo89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja ubezpieczyłem swój samochód w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i jestem bardzo zadowolony
 
05-14-2014, 12:31
Samiljanka Samiljanka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a powiedz jak długo jesteś w genraldirect?
 
05-15-2014, 08:07
Kazikk90 Kazikk90 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja polecam link 4
 
05-21-2014, 12:11
Sklepmotonet.eu Sklepmotonet.eu jest off-line
Member
 
Domyślnie

A dlaczego akurat Link 4 a nie np Proama,czym się różnia z wyjątkiem ceny,która i tak uzależniona jest od wielu czynników? Podaj szczegóły bo może faktycznie warto i przekonasz wielu Użytkowników na forum.
 
05-27-2014, 16:13
kata89 kata89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ostatnio ubezpieczyłam samochód w Compensa. Dzięki temu ze oferta cenowa jest dość niska przeważyło to podczas mojego wyboru.
 
05-27-2014, 20:34
managerseo@uk.pl managerseo@uk.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Polecam Wartę - solidna firma. Od kilkunastu ładnych lat z nimi - miałem 2 przypadki w których nie mi pomogli bez żadnych problemów i krętactwa.
 
05-28-2014, 12:25
klosia klosia jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Hej Jestem tutaj nowa i dziewczyna hehehe. Co do ubezpieczenia polecam Compensa. Dlaczego tak mówię. Otóż dwa miesiące temu ukradziono mi samochód który był ubezpieczony właśnie w compensa. Był to wv jetta wart 45 tys. Myślałam że od strony ubezpieczyciela będzie to jakiś koszmar z odzyskaniem pieniędzy wiadomo biurokracja itp. Ale nie.... wszystko przebiegło normalnie bez drapania i szarpania się o kasę. Odszkodowanie dostałam po 3 tygodniach od umorzenia postępowania przez Policję. Nawet targowałam się z nimi i dostałam dopłatę do odszkodowania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej firmy. I swój nowy samochód również ubezpieczyłam w Compensa bez żadnych przeciwności.
Myślę, że to ważny aspekt przy wyborze ubezpieczyciela.
a ubezpieczenia mają w rozsądnych cenach.
pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez klosia : 05-28-2014 o 12:27
 
06-15-2014, 09:59
sylwia4012 sylwia4012 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja korzystam z porównywarki, według mnie najbardziej prawdziwie przedstawiającej obraz późniejszych wyliczeń [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i sprawdź najniższą cenę oc, najbardziej korzystną dla Ciebie.
 
06-16-2014, 11:32
tomson6 tomson6 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Moja znajoma zajmuje się ubezpieczeniami więc zawsze mi pomoże i wybierze najlepszą ofertę.
 
06-17-2014, 08:46
kornaz kornaz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja szczerze mówiąc od lat u jednej kobiety zawsze płacę OC. Jednak od niedawna nie mam żądnych problemów w stylu stłuczek ponieważ niedawno byłem na szkoleniu z użyciem trolej. Są to kółka doczepiane zamiast kół z tyłu auta [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Fajna sprawa, ponieważ można się nauczyć wychodzenia z poślizgu. Na początku nie byłem do nich przekonany, ale teraz nawet swoją znajomą wysłałem na to, bo boi się właśnie jazdy w zimie i poślizgów.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.