Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
06-23-2010, 10:26
mariusz
Gość
 
Domyślnie płyn do wspomagania kierownicy

witam wszystkich,
jaki płyn nadaje się do wspomagania kierownicy do vw golf III 1.9 TDI
1995 rok ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Każdy z powyższych ?
/Mariusz
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
elektryczna pompa wspomagania kierownicy - Witam, jaką moc może mieć elektryczna pompa wspomagania kierownicy w autach typu kangoo oraz jaka one maja prędkość obrotową ? Forum samochodowe
Montaż wspomagania kierownicy w nissanie micra - Witam Moja kobieta zaczyna narzekać na brak wspomagania kierownicy autko to micra k 11, czy jest możliwość założenia wspomagania, jeśli tak to co... Forum samochodowe
Jaki Płyn do wspomagania kierownicy Peugeot 206? - Zajrzałem pod auto, poci się przekładnia kierownicy (maglownica) na osłonie plastikowej od strony kierowcy zaglądam do zbiorniczka płynu przy... Forum samochodowe
Olej wspomagania kierownicy - Witam Ostatnio studiując książkę serwisową mojego samochodu (Citroen Xsara 1.4i 1998r) zauważyłem że olej wspomagania kierownicy się tylko... Forum samochodowe
dolewka plynu wspomagania kierownicy - Witam. Jak w temacie, poziom plynu mam ponizej minimum. Auto mam niedawno kupione, wiec mam pytanie: Skad mam widziec jaki rodzaj plynu mam... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.