Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-01-2008, 19:03
tadeklodz@poczta.onet.pl
Gość
 
Domyślnie Re: Bagażnik na rowery

On 27 Kwi, 19:04, rafikx <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> wrote:
> Witam
>
> Nastała ta pora roku, z której przyjściem podejmuje się różnego rodzaju
> decyzje.
> Stoję przed jedną z takich decyzji, mianowicie bagażnik na rowery.
>
> Pytam bardziej doświadczonych, czy do VW Tourana pakować się w bagażnik
> dachowy (rynienki) czy montowany na klapę bagażnika np. taki:[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
>
> Czy rowery nie będą zasłaniać świateł w przypadku takiego bagażnika?
> Bo z dachowym to może istnieć problem, w postaci dość niewygodnego
> zakładania do niego rowerów (wysokość samochodu + rowery = konieczność
> użycia drabinki lub innego stopnia).
> Poradźcie coś, dobrzy ludzie.
>
> R.


licz się z tym że mając zamontowane rowery na klapie bagażnika nie
dostaniesz się do niego bez zdjęcia rowerów. Ja tam wożę na dachu


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Bagaznik na 4 rowery na hak - Witam Mam pytanie j.w. w temacie, siedze od dwoch dni w necie i szukam odpowiedzi na temat: jak bagaznik na hak dla 4 rowerow. Temat wbrew... Forum samochodowe
Który bagażnik na rowery ??? - Witam. Chciałbym kupić bagażnik na rowery. Tylko jaki? Rowery będą przewożone bardzo rzadko (2-3 razy w roku). Bardzo podoba mi się rozwiązanie... Forum samochodowe
Re: Bagażnik na rowery - > Witam cut > R. Jestem na podobnym etapie :) Kupilem juz oryginalny bagaznik dachowy VW do mojego paska i teraz musze kupic cos do czego... Forum samochodowe
Re: Bagażnik na rowery - Ja używam bagażnika na hak firmy Norauto, najtańszego, taka platforma z 2 rynienkami i pałąkiem po między nimi. Najlepsze rozwiązanie bo można... Forum samochodowe
Bagażnik na rowery - punto a secento, pytanie - Witam Sprzedałem jakiś czas temu swoje punto jedynkę, został mi po nim bagażnik na rowery. Kolega chętnie by go wziął, ale ma seicento - czy to... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:56.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.