Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-27-2014, 21:09
adik356 adik356 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Wybór auta - pomocy

Co sądzicie o tym aucie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ? Bardzo mi się podoba, cena też Warto je kupić? Jak sądzicie?
 
07-03-2014, 07:08
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Szkoda ze ogłoszenie nie jest aktywne ponieważ także chętnie oceniłbym czy faktycznie samochód nadaje się chociażby do wstępnych oględzin czy nie. Jeżeli zaglądasz na forum to daj znać czy zdecydowałeś sie na jego kupno.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
wybór auta - The_EaGle pisze: > Względnie przekonaj tate aby pomyślał o aucie o numer mniejszym czyli > seg B tutaj w cenie 40-45 tys można coś kupić z dobrym... Forum samochodowe
Wybór auta do 20k - Witam, Zamierzam kupić auto z silnikiem diesla do kwoty 20k. Zastanawiam sie na Volvo V40 z silnikiem 1.9, 116PS po faceliftingu oraz Fordem... Forum samochodowe
wybór auta - Witam, potrzebuję waszej opinii :) stoję przed wyborem auta, które będzie służyło w mieście na krótkich trasach (do 5 km w jedną stronę i 5 w... Forum samochodowe
Wybór auta - pomocy - Witam , Panowie, pomóżcie dokonać wyboru. Chcę kupic auto ale nie mogę się zdecydować które. W grę wchodzą: 1 Peugeot 307 SW diesel 136 KM,... Forum samochodowe
Wybór centralnego do auta - Witam, auto trochę golutkie i chciałbym wstawić do niego chociaż centralny, tylko... Nie chce jeździć ze wszystkimi drzwiami otwartymi albo... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:12.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.