Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-05-2015, 10:09
JuNdak JuNdak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Agencja szkoleniowa, eventowa

Witam,

słyszeliście kiedyś może o połączeniu dwóch typów działalności?
Chodzi mi tutaj o [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Czym się zajmują? Oferują zarówno szkolenie bezpiecznej jazdy, ecodriving kurs, defensive driving, ale słyną ze swojej akademii rajdowej dla dzieci i organizują nawet eventy dla firm. Głównie są to imprezy integracyjne. Co o tym myślicie? Taka działalność ma szansę zadziałać na wszystkich płaszczyznach??
 
02-20-2015, 08:53
Norbi22 Norbi22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Na takie szkolenia powinni się udać wszyscy młodzi kierowcy którym włącza się ułańska fantazja
 
02-20-2015, 12:17
Agnezzb Agnezzb jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Widziałem, że wiele szkół jazdy zaczyna wprowadzać takie usługi "szkolenia". W sumie to powiedzcie, czego oni uczą na takich lekcjach bezpiecznej jazdy? Bezpieczna jazda będzie wtedy, gdy kierowca zachowa odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
 
02-20-2015, 14:42
zzlublin zzlublin jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Norbi22 Zobacz post
Na takie szkolenia powinni się udać wszyscy młodzi kierowcy którym włącza się ułańska fantazja
Bardzo dobrze powiedziane.
 
02-23-2015, 11:48
Knot Knot jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

E tam, pamiętam kolegę ( to jeszcze z techniku) jak maluchem sobie dachowali . . dla zabawy.

Chyba czasem warto kogoś wysłać na coś takiego.
 
02-24-2015, 07:44
Witek99 Witek99 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Racja. Wydaje mi się że każdemu z nas by się przydało
 
02-24-2015, 12:01
woonerf woonerf jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Zdecydowanie takie szkolenie przyda się wszystkim tym, którzy mają wysokie mniemanie na temat swoich umiejętności za kółkiem.
 
02-24-2015, 15:59
bielskia bielskia jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Myślę że to może zadziałać. Chociaż w Polsce... gdzie każdy myśli że jest Kubicą.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[piątek] Polska myśl szkoleniowa :) - W dniu 2011-04-01 18:41, bbk pisze: > Jeżeli nie jedzie kursant trzeba zdejmować "L" z dachu. Tylko, że wiele razy widziałem jak mają to... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:13.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.