Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-27-2008, 19:54
Bism
Gość
 
Domyślnie Re: Czy przy zakupie nowego auta w Niemczech gwarancja jesthonorowana w Polsce?

Cześć.

On 27 Sie, 15:52, "Orek" <o...@sp.pl> wrote:
> Czy przy zakupie nowego auta w Niemczech gwarancja jest honorowana w Polsce?


Najzdrowiej chyba bedzie zapytac na pismie takiego dealera
niemieckiego wprost o warunki gwarancji. Jak juz bedziesz mial w reku
taki papier, zapytaj o to samo polskiego dealera.
Daj znac jak beda rozne odpowiedzi .

Bism


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nieważne ubezpieczenie OC przy zakupie auta - Jest do kupienia auto, ale. :) Trzy miesiące temu autko kupił B od A B nie przerejestrował autka i nie ubezpieczył autka. Na dodatek tydzień temu... Forum samochodowe
oc przy zakupie nowego pojazdu - czy przy zakupie nowego auta/motoru/skutera oc musi być zawarte w dniu zakupu ? jeszcze przed pierwszym zarejstrowaniem ? Forum samochodowe
Pomoc przy zakupie - Witam grupowiczów. Jako że egzamin zakończył się pozytywnym wynikiem chciałbym jeszcze w tym roku trochę pojeździć. Wybór padł na XJ600S między... Forum motocyklistów
jakie dokumenty potrzebne do rejestracji przy zakupie auta od firmy - witam sprawa wygląda tak - firma sprowadziła auto z zagranicy, zarejestrowała je w kraju, a ja chcę je teraz kupić jakie dokumenty będą mi... Forum samochodowe
Re: porady przy zakupię - Henio pisze: >> Może ktoś z grupowiczów ma na sprzedaż GSa? najlepiej z okolic maks 300km > od >> Elbląga. > > w grę wchodzą jeszcze Kawa ER5,... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:00.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.