Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-31-2008, 17:27
tadeklodz@poczta.onet.pl
Gość
 
Domyślnie ford Focus 1.8 zetec benzyna 115 km1999 r

czy istnieje zamiennik modułu sterującego/komputera/ do ww samochodu?
Jeżeli tak to gdzie kupić i ile kosztuje?
objawy: samochód nie chce zapalić już w dzisiejszych temperaturach
latem zapalał bez problemu. Podgrzanie ww modułu np suszarką do włosów
pozwala na uruchomienie silnika
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Opel Corsa Benzyna czy Ford Focus Diesel - Chcialem kupic Forda Focusa (Hatchback) tak z 2002 roku Diesla, a wmawiaja mi, ze Opel Corsa benzyna 1.2 z 2004 bedzie lepsza bo: -Diesel w Focusie... Forum samochodowe
Focus 2001 1,6 benzyna - Witam Proszę o porady - samochód Ford Focus rok 2001 1,6 benzyna 16V. Na jakie problemy mogę natrafić przy eksploatacji. Czy części są drogie i... Forum samochodowe
dylemat, focus 2.0 diesel czy 2.0 benzyna - Witam, Krótkie i proste pytanie. Mam do wyboru nowego Focusa 2.0 diesel albo benzyna (różnica taka że diesel jest srebrny i nie ma czujników... Forum samochodowe
Re: Nowy Ford Focus benzyna 1,6 spalanie - Fapuse pisze: > On May 1, 9:15 am, The_EaGle <t...@tenb.pl> wrote: >>> ... Na trasie to >>> przy ciezkiej nodze z bagazami i 4 pasazerami + klima... Forum samochodowe
Re: Nowy Ford Focus benzyna 1,6 spalanie - Użytkownik "Fapuse" <bartosz.slepowronski@gmail.com> napisał w wiadomości news:eda7de44-6e85-420d-9b95-444365e011ac@f36g2000hsa.googlegroups.com...... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:23.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.