Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-09-2010, 09:10
tornado tornado jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie zmiana OC

Witam, wygaslo mi oc i nie wymowilem umowy czyli automatycznie powinno mi sie przedluzyc na kolejny rok w tej samej firmie, ale nie zaplacilem drugiej raty, wiec teraz umowa powinna wygasnać. Jezeli wezme teraz oc w innej firmie i pozniej zaplace ta zalegla skladke za stare oc to ta stara firma wznowi mi umowe i bede mial podwójne oc czy zostanie tylko to z nowej firmy?
 
03-15-2010, 16:28
MotoCom MotoCom jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Najlepiej zadzwoń do swojego ubezpieczyciela,bo z tego co wiem to jeżeli nie wypowiedziałes umowy w starej firmie oraz nie zapłaciłes raty,to ona dalej obowiazuje i potem naliczone zostają Ci odsetki karne.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Zmiana nr rej. - Witam, czy auto, którego nowy właściciel podlega pod ten sam Wydział Komunikacji co poprzedni, MUSI mieć zmieniony numer rejestracyjny, czy... Forum samochodowe
zmiana dowodu - mam problem, wiem ze podobne tematy juz były ale chciałbym przedstawic swoja sytyację zmieniłem dowód osobisty( nowe stałe zameldowanie szczecin)... Forum samochodowe
Re: Zmiana mapy zapłonu - On 6 Lip, 15:55, "J_K_K" <J_K_Kwytni...@itotezpoczta.fm> wrote: > Czy ktoś ma doświadczenia (pozytywne lub nie) > odnośnie podmiany modułu... Forum motocyklistów
Zmiana opon? - Jak sądzicie, zmieniać już opony? Nadchodzą zimne dni, fakt, niby pod koniec miesiąca temp. wyższa, ale to pewnie ostatnie podrygi. Dobrze byłoby... Forum samochodowe
Zmiana obozu - Cześć, Piszę, bo nasz Prezes pęknie z ciekawości ;) Przyszedł czas na zmiany po czterech latach ujeżdżania Golfa 3. A nową wybranką jest...... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.