Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-28-2010, 14:07
banieczka007 banieczka007 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie OPEL VECTRA C 1.6 Benzyna

Mam zamiar kupić takie auto ale dużo znajomych mi odradza poniewarz sa bardzo wadliwe
a pasek rozrządu psuje sie na potęge !!!co możecie napisać o tym aucie i o tym silniku???

POMÓŻCIE


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Opel Vectra 1,8 benzyna - dodaję gazu a samochód zwalnia tak jagby gasł Forum samochodowe
Opel Vectra C - Witam co sądzicie o tym samochodziku Opel Vectra C klase sedan z silnikiem 1.9 CDTI (150KM) lub 2.2 DTI (125KM) proszę o opinie co wybrac??? Forum samochodowe
Vectra a 1.6 benzyna-chłopaki pilne - Witam, słuchajcie padł mi akuś w vectra a 1.6 motor benzyna, jaki akuś mam kupić ile ampero dodzin, bo na starym nic nie pisze, i do innych... Forum samochodowe
opel vectra - Witam, od pewnego czasu moja vectra (B; 1,6 98r) ma problemy z zapalaniem;-), a dokładnie wygląda to tak: samochód zapala ale po ok 0,5-1 sekundzie... Forum samochodowe
Vectra B 2.2 benzyna - Witam grupowiczow. Czy ktoś z Was ma moze Opla Vectre B z silnikiem 2.2 benzyna albo nie ma ale cos o nim wie? :-) Glownie chodzi mi o spalanie i... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:51.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.