Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >

Odpowiedz

05-16-2009, 17:33
baba(hanna) za kierownicą baba(hanna) za kierownicą jest off-line
Junior Member

Domyślnie Tiguan -silniki

czy ktoś pomoże mi rozwiać moje wątpliwości ? zamówiłam sobie (oczywiście po jazdach próbnych
innymi markami ) Tiguana z silnikiem Tsi 1,4 ,no i cały czas dręczy mnie myśl,że ten silnik ma tylko poj. 1,4 ,ale to w końcu 150 km.Mogę jeszcze zmienić silnik w zamówieniu ( mam kilka dni na ostateczną decyzję ) i tu moja prośba ,może ktoś już jeżdzi takim 1,4 Tsi 4 Motion i by mi coś
powiedział na ten temat -tylko nie mówcie,że babie wystarczy to 1,4 .
Jechałam golfem 1,4 140 km i tam nie było można się doczepić,ale to golf ,a tiguan jest trochę większy i cięższy.
Jak sprawuje się ten silnik,czy w razie potrzeby można "depnąć" - ma ducha ?
czy warto dopłacać do 2 litrów.
Pomóżcie!!!
pozdrawiam

Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
VW Tiguan - kiedy nowy model - Hi, nie wie ktos przypadkiem, na kiedy jest planowane wprowadzenie do sprzedazy nowego modelu Tiguana? Widzialem jakies "przeciekowe" zdjecia na... Forum samochodowe
Forester czy Tiguan ? - Spory dylemat. Samochod bedzie kupiony w USA i zabrany do Polski wiec prawdopodobnie nie bedzie gwarancji itp. Tiguan 2.0T Tiptronic 4Motion... Forum samochodowe
Silniki TSI od VW - Witam, kiedys juz pytalem ale nie trafilem chyba na uzytkownikow. Zastanawiam sie nad silnikiem TSI o pojemnosci 1.4l. Sa dwa warianty: z... Forum samochodowe
E11 - silniki - Witam Trudno mi jest znaleźć informacje na temat silników w Toyotach Corolla e11 2000/2001 r., Sczególnie chciałbym wiedzieć jakie dokładnie... Forum samochodowe
VW Tiguan- jaki wybrać silnik. TSI czy TDI - Zastanawiam się nad kupnem nowego Tiguana. Na pewno interesują mnie dwa silniki: 2,0 TDI 140KM oraz 1,4 TSI 150 KM. Napęd na przednią oś (nie będę... Forum samochodowe

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:42.

Statystyki forum
Wątków:
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.