Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-13-2014, 14:01
kasiekkkkdas4342 kasiekkkkdas4342 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Szarpie auto na gazie

Cześć mam problem.
Od jakiegoś czasu gdy jadę na gazie to przy każdorazowej zmianie biegu auto mi przerywa i zaczyna szarpać, oczywiście nie jest to jedyny objaw ... np. mam 5 bieg i delikatnie zwolnie do 60-70, a następnie próbuje przyśpieszyć to auto szarpie / przerwywa (sam nie wiem jak to dokładnie nazwać), a w zasadzie na każdym biegu tak jest...

Mogą to być kable ? Czy może reduktor gazu ? Brat miał podobnie i to był reduktor w gazie... kurcze, a gwarancja mi na gaz się skończyła ;/
 
07-21-2014, 09:39
dario444 dario444 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał kasiekkkkdas4342 Zobacz post
Cześć mam problem.
Od jakiegoś czasu gdy jadę na gazie to przy każdorazowej zmianie biegu auto mi przerywa i zaczyna szarpać, oczywiście nie jest to jedyny objaw ... np. mam 5 bieg i delikatnie zwolnie do 60-70, a następnie próbuje przyśpieszyć to auto szarpie / przerwywa (sam nie wiem jak to dokładnie nazwać), a w zasadzie na każdym biegu tak jest...

Mogą to być kable ? Czy może reduktor gazu ? Brat miał podobnie i to był reduktor w gazie... kurcze, a gwarancja mi na gaz się skończyła ;/
tak. prawdopodobnie moze to być reduktor bądz któraś z świec sie wyeksplotowała albo przewody do świec
 
07-29-2014, 10:27
Kane Kane jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jedź do swojego instalatora - pewnie Ci to zrobią pędzikiem. Nie daj grzebać przy[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ludziom, którzy się na niej do końca nie znają, bo wpadniesz z deszczu pod rynnę.
 
08-05-2014, 09:38
wolski wolski jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mi też szarpało auto na gazie, okazało się że rurka była nieszczelna
 
09-01-2014, 13:48
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Może to kwestia wyregulowania gaźnika,często występuje właśnie ten problem,a poza tym sprawdź świece czy przypadkiem nie są przepalone. Zauważyłeś też spadek mocy?
 
09-08-2014, 11:59
Tobiasz422 Tobiasz422 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

gaźnik się rozregulował
 
09-12-2014, 11:15
mareek mareek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tez miałem taki problem, ale gdy auto było "zimne"
 
10-02-2014, 13:42
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Dokładnie jak piszą Przedmówcy,to kwestia rozregulowanego gazu więc umów się do dobrego gazownika na przegląd i on wszystkim się zajmie,tutaj nie widzę innego rozwiązania.
 
10-13-2014, 09:08
klimosz klimosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A ja bym postawił na filtr powietrza (jeżeli masz obecnie większe spalanie o jakieś +1-2 litry)chyba jest to najczęstszy przyczyna utraty mocy auta. Winny może być również filtr gazu.
 
11-06-2014, 14:47
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Witam na forum. Tutaj oprócz wspomnianego filtra powietrza to sprawdziłbym również świece co zdarza się zdecydowanie częściej i jest główną przyczyną utraty mocy w aucie.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
sZARPIE NA GAZIE - Witam. Mam problem z instalacją gazową w swoim fordzie mondeo mk2 1.8 z gazem 1997 rok. Mianowicie chodzi o to że przy dodawaniu gazu na niskich... Forum samochodowe
Czy da się uruchomić auto na gazie? - Użytkownik "marianek" <marcin_gonzo33@arko.net.pl> napisał w wiadomości news:jac1ou$i52$1@inews.gazeta.pl... > Mam w aucie inst. lpg Bigas SGIS... Forum samochodowe
Na banzynie szarpie, na gazie OK - On Wed, 5 Nov 2008 15:29:55 +0100, "Byku" <byku@bykowski.com> wrote: >Przy instalacjach gazowych wtryski są narażone na dodatkowe... Forum motoryzacyjne
Na banzynie szarpie, na gazie OK - Witam Wszystkich, Przekopałem już kawał internetu w poszukiwaniu rozwiązania problemu, który mam z autkiem ale nie znalazłem pomocnych mi... Forum samochodowe
Gaz - szarpie - Mam instalacje gazowa (II gen, silnik 1,6 8v). Zima i wiosna dziala dobrze. Odkad nastaly cieple dni mam problem zaraz po odpaleniu. Na benzynie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.