Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-10-2014, 11:15
Weronika Weronika jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie filmiki o tym jak kobiety parkują

Jest sporo filmików o tym jak kobiety potrafią parkować. Prawda jest jednak taka ze to kobiety najczęściej robią zakupy w marketach lub na rynkach. O ile na parkingach pod supermarketami nie ma problemów z parkowaniem, o tyle w sklepach na osiedlach czy na rynkach to już horror. Najgorsi są piesi na rynkach. Nie uważają w ogóle na samochody, a zwłaszcza cofające. Spodobały mi się brzęczyki, które włączają się na wstecznym. Ułatwiają one ostrzeganie pieszych przed cofającym samochodem. Od dawna suszyłam o to głowę różnym naprawiaczom by mi taki brzęczyk i w końcu znalazłam rozwiązanie. Zmieniając opony na letnie w jednym z warsztatów [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] natrafiłam na żarówki cofania z wbudowanym brzęczykiem. Jakie to proste. Wyjmuje się żarówkę starego typu, zakłada nową jeszcze dają zapasową na drucikach. :-)
 
03-11-2014, 09:26
juklon juklon jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Przydatna rzecz. Nie wiedziałem nawet że takie można zamontować do samochodów osobowych

Ostatnio edytowane przez juklon : 03-18-2014 o 13:00
 
03-25-2014, 10:56
handcar handcar jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Weronika Zobacz post
Jest sporo filmików o tym jak kobiety potrafią parkować. Prawda jest jednak taka ze to kobiety najczęściej robią zakupy w marketach lub na rynkach. O ile na parkingach pod supermarketami nie ma problemów z parkowaniem, o tyle w sklepach na osiedlach czy na rynkach to już horror. Najgorsi są piesi na rynkach. Nie uważają w ogóle na samochody, a zwłaszcza cofające. Spodobały mi się brzęczyki, które włączają się na wstecznym. Ułatwiają one ostrzeganie pieszych przed cofającym samochodem. Od dawna suszyłam o to głowę różnym naprawiaczom by mi taki brzęczyk i w końcu znalazłam rozwiązanie. Zmieniając opony na letnie w jednym z warsztatów [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] natrafiłam na żarówki cofania z wbudowanym brzęczykiem. Jakie to proste. Wyjmuje się żarówkę starego typu, zakłada nową jeszcze dają zapasową na drucikach. :-)
A nie lepiej furka z czujnikiem cofania?
 
03-26-2014, 09:11
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Zgadzam się,albo czujnik cofania albo system parkotronic dzięki któremu naprawdę zaparkowanie nawet największym samochodem nie sprawia trudności. Dla kobiety będzie to idealna opcja.
 
04-08-2014, 20:16
stefanek stefanek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja u siebie w aucie mam czujnik cofania, więc taki gadżet jest mi zbędny. Ale przyznam, ze jest to bardzo fajne rozwiązanie dla aut, które takich czujników nie posiadają.
 
04-13-2014, 18:09
Maciaser Maciaser jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Są dobrzy i źli kierowcy zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Nie ma co generalizować i powtarzać stereotypy. A auta z czujnikiem cofania nie każdy ma
 
05-06-2014, 12:36
kamyk1 kamyk1 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeżeli ktoś nie ma auta z czujnikiem cofania to na pewno jest to dobre rozwiązanie. Posiadam w swoim samochodzie czujnik cofania i gdyby nie on to mój samochód miałby kilka "ładnych" zarysowań. Wielkie dzięki na wynalazcy.
 
05-07-2014, 13:40
szymon3bad szymon3bad jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Hehehehhehehe nawet 200 lusterek nie pomoże
 
05-08-2014, 13:39
Andrzeh91 Andrzeh91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

no stanę w obronie kobiet bo znam sporo takich które jeżdżą o wiele lepiej niż większość facetów. Kierowca to kierowca nie ważne jakiej płci liczą się tylko umiejętności które są też większe lub mniejsze dzięki inteligencji osoby siedzącej za kółkiem
 
05-09-2014, 11:39
marinaw marinaw jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

W tytule mowa o filmiku, a tu żadnych nie ma, tak więc proszę:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez marinaw : 05-18-2014 o 13:48


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Sytuacje drogowe - filmiki - Witam. Różne sytuacje drogowe: http://youtube.com/Maximaxiu Jeżeli macie swoje to prezentujcie. Pozdrawiam :) Forum samochodowe
Dwa filmiki z treningow popelnilem - W dniu 2011-06-01 22:00, cbnet pisze: > Dziwnie to wygląda ... > takie machanie kierownicą. > > Nie spowalnia przejazdu? > auto idzie... Forum samochodowe
Kobiety parkują - > Chyba nie było: > http://www.sadistic.pl/parkowanie-vt64111.htm jak gówniarze wrzucą filma na "jutuba" z szybką jazdą to pały wiedzą jak go... Forum samochodowe
Nie parkuj pod blokiem - http://www.smog.pl/wideo/33181/beda_pamietali_zeby_nie_stawac_pod_blokiem_rosja/ Forum samochodowe
Parkuj i jedź... ;) - Siema, jak w temacie a właściwie na odwrót... ;) http://tnij.org/fq6d Jeśli było, to... -- Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:25.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.