Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-06-2013, 13:13
Motor40 Motor40 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Może warto zapytać u dilera, czasem mają lepsze oferty niż te w banku.
Potrafią też dorzucić coś ekstra lub zejść z ceną.

---
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
03-28-2013, 06:30
Dabtuner Dabtuner jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ciężko tutaj pisać o najtańszym kredycie samochodowym,moim zdaniem w obecnych czasach coś takiego po prostu nie istnieje. Zawsze musimy ponieść jego dodatkowe koszty,najtaniej jest go po prostu nie brać
 
04-16-2013, 17:24
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Z jednej strony tak,ale z drugiej zawsze jeżeli jesteśmy stałymi klientami danego banku,możemy liczyć chociażby na tańsze oprocentowanie,co już będzie dużym plusem w sytuacji zakupu samochodu.
 
04-26-2013, 19:07
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja na samochód brałem w mbanku ale miałem korzystniejszą ofertę bo już miałem u nich inny kredyt kont i lokatę więc dlatego. Ale chyba tam będzie najtaniej albo popatrzcie w Alior Bank.
 
06-21-2013, 10:25
maks.koral maks.koral jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mam dla Was miejsce, gdzie możecie porównać kredyty samochodowe ze wszystkich banków. Wejdźcie na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
06-28-2013, 10:03
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

To też bardzo dobra opcja,właśnie często bazuje na tego typu porównywarkach i dobrze na tym wychodzę,przynajmniej wiem gdzie aktualnie jest najlepsza oferta.
 
02-13-2014, 12:10
Maser Maser jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Czym kierujecie się przy wyborze kredytu samochodowego, jakimiś rankingami, opiniami znajomych. Mam zamiar kupić auto używane, i powoli rozglądam się za kredytem. Z rankingu wynika, że obecnie najniższe oprocentowanie udziela getin, prowizja zerowa. Ktoś korzystał wypowie się czy rzeczywiście tak jest.
 
02-13-2014, 13:14
dslawekib7H dslawekib7H jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Przy wyborze kredytu kieruję się porównywarką internetową. Albo najlepiej kilkoma. A potem idę do wybranych banków, sprawdzam BIK, czekam aż mi przedstawią ofertę, po czym NICZEGO NIE PODPISUJĘ. I idę sprawdzić ofertę następnego banku.

To dlatego że banki przyznają pożyczki bardzo indywidualnie, w zależności od zdolności finansowej klienta.
 
07-03-2014, 07:19
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Jeżeli chcesz wziąć kredyt to przede wszystkim sprawdź tabele prowizji i opłat,oraz co ważne: oprocentowanie tak aby raty nie były zbyt wysokie i aby spokojnie poradzić sobie z ich spłatą.
 
07-28-2014, 10:53
wolski wolski jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Lepiej to załatwić w profesjonalnej firmie, dużo łatwiej i duże udogodnienia.

Podaję Ci ich stronę:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kredyt samochodowy - Witam wszystkich. Planuje zakup auta. Mam zamiar finansowac zakup w 100% kredytem. Czy ktos z grupowiczów niedawno tez kupował auto na kredyt i... Forum samochodowe
gdzie najtanszy plyn do spryskiwaczy 5L? - Witam. Poszukuej mozliwie najtanszego plynu w bankach 5L zimowego do spryskiwaczy. Jakosc nie ma zbytniego znaczenia (byla nie zamarzal do -15st)... Forum samochodowe
Troche NTG - kredyt samochodowy? - Witam Pytanie moze nie na ta grupe, ale zwiazane - czy braliscie ostatnio kredyt samochodowy? Czy jest bank, ktory udziela takich kredytow... Forum samochodowe
kredyt samochodowy a dowod rejestracyjny - Grupowiecze potrzebuje podpowiedzi. Rodzice biora kredyt na samochod, a ja chcialbym byc wpisany do dowodu rejestracyjnego zeby korzystac z taty... Forum samochodowe
Kredyt samochodowy - Witam grupowiczow. Jako, ze mam zamiar kupic samochod bede potrzebowal na niego kredytu.Samochod bedzie ok 6-8 letni, sprowadzany z D., cena ok... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:38.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.