Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
06-18-2008, 05:30
Leo
Gość
 
Domyślnie Wymiana dowodu rejestracyjnego

Kończy mi się miejsce na pieczątki od przeglądów.. domyślam się więc że
niestety czeka mnie to co najgorsze czyli wizyta w urzędzie no i wymiana
dowodu. Czy ktoś z was przerabiał coś takiego i może mi pomóc ci i jak
zrobić aby było szybko sprawnie i bez problemów? Jakie dokumenty
przygotować, ile czasu to trwa, ile kosztuje itp...?

Pozdr, Leo


 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wymiana dowodu rejestracyjnego. Demontaż tablic rejestracyjnych. - Mam problem. W dowodzie rejestracyjnym brak miejsca na dalsze wpisy. Samochód po przeglądzie, stosowny dokument wystawiony. Tablice rejestracyjne... Forum samochodowe
Odzyskanie dowodu rejestracyjnego - Po kolizji z sarną (pęknięty zderzak i przednie plastiki ale niestety wystrzelone poduszki) policja zabrała dowód rejestracyjny -tak "na wszelki... Forum samochodowe
zatrzymanie dowodu rejestracyjnego - Witam, Mam (może i głupie) pytanie: czy przed odbiorem dowodu rejestracyjnego ze starostwa powiatowego mam jechać na przegląd do SKP? A jeśli... Forum samochodowe
zatrzymanie dowodu rejestracyjnego cz. 2 - Witam, W innym poście pisałem - zatrzymali mi za pokwitowaniem dowód rejestracyjny za pęknięcie przedniej szyby. Procedura jest taka, że ja w... Forum samochodowe
Wymiana prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego - Ponad miesiąc temu zmieniłem adres zameldowania, w tym miesiącu odebrałem nowy dowód osobisty. Jestem w trakcie robienia kursu prawa jazdy na... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:23.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.