Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-18-2015, 05:42
mechanik 2015 mechanik 2015 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie peugeot bipper 1.4

mam problem z cisnieniem na pompie paliwa
 
01-20-2015, 12:13
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

A możesz dokładniej opisać co się dzieje? Bo podajesz mało szczegółów więc ciężko też doradzić,pomóc. Czekamy na informacje.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nemo/Bipper/Fiorino - Użytkownik "emes" <ememee@emesowo.pl> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:4ced78dc$0$22793$65785112@news.neostrada.pl... > Jezdzi/jezdzil ktos... Forum samochodowe
Peugeot Bipper po 20.000 - relacja - Dla zainteresowanych. Pacjent Pibber 1.4HDI od poczatku sierpnia 2009 zrobil 20.401 km do przegladu. takie krotkie sprawozdanie. po 3.000km... Forum samochodowe
Bipper po 20.000 cd :( - No i ja nie wiem jakas porazka.... dzis odpalamy samochod a tam Check Oil... k co jest, dobra zgasilismy, wyciagamy po kilku min bagnet a tu hmm... Forum samochodowe
Bipper - pierwsze wrazenia - Czesc. Jak wczoraj napomknalem. Dzis odebralem z salonu nowego Bippera w wersji dostawczej. Jako ze przejechalem tylko z salonu pod firme ~20 km... Forum samochodowe
Bipper, jakies opinie ? - Czesc. Jutro odbieram nowego furgona do firmy (no w koncu po 10 latach nowy samochod firmowy :D) Tak ze na wybieranie innych to juz za pozno a i... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:34.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.