Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-20-2012, 14:44
haniaaa30s haniaaa30s jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja ostatnio tam sprzedawałem samochód,odradzam wam komis wyszukuje na różnych stronach sprzedających a potem ściąga do siebie aby tylko postawić auto na placu i obiecuje duże zainteresowanie daną marką.i tu się zaczyna auto się psuje od staniai trzeba naprawić bo raptownie znalazł się kupiec i koniecznie chce to auto,komis nie informuje o usterce i kosztach a póżniej obciąża kosztami sprzedającego zwalając na ukrytą wadę.dlatego odradzam wam ten komis omijajcie z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
12-20-2012, 20:08
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja mam generalnie obawy przed autami z komisu, bo zawsze coś jest z nimi nie tak. A to kręcone liczniki a to dziwnym trafem nie ma udokumentowanego przebiegu a to zaszpachlowany... Lepiej zadać sobie trochę trudu i poszukać po ogłoszeniach bezpośrednich!

________________________
Profesjonalne [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
02-27-2013, 20:19
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

I słusznie,ja też miałbym obawy przed kupnem samochodu z komisu. Jak wspomniałem wcześniej,o wiele lepiej jest szukac aut od pierwszego wlaściciela,pasjonata. Wtedy będzie zadbany i najlepiej jeżeli również bezwypadkowy.
 
05-09-2014, 15:07
amulet amulet jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Nie polecam !

Witam,

Probowalem kilka miesięcy temu kupic auto w kilku ich punktach. Na pierwszy rzut oka bardzo rzeczowi, niektórzy naprawdę pomocni i mili, wręcz sami znaleźli mi auto, podobno dla mnie najlepsze. Pod gorke zaczelo się jak przyszlo do umowy i negocjacji - wstepna cena, która miała być nizsza okazala się o 2 tysiące wyzsza ponieważ marza dla pracownika bylaby za mala... . Poza tym dowiedziałem się, ze jeśli zostawię im zadatek (na auto w cenie ok. 35tys chciano ode mnie 1,5tys minimum) to jeśli nie kupie tego auta, caly zadatek przepada na ich korzyść i go nie odzyskam (pierwszy raz się z czyms takim spotkałem, ale to przebolałem). Nastepnie zadzwoniłem i grzecznie poinformowałem, ze nie kupie tego auta bo jeszcze nie ogladal go mój mechanik, po czym okazało się, ze zadatek jednak...nie przepadnie, jeśli mechanik cos znajdzie zlego w aucie. No i oczywiście musze już kupic bo już pieciu innych klientów czeka, a specjalnie dla mnie auta jeszcze nie wystawiono online. Biorac pod uwagę wszystkie sciemy, odstapilem od zakupu (chociaż przez następnych kilka dni do mnie ponownie wydzwaniano). I dziwnym trafem auto tam nadal stoi nie sprzedane...ciekawe..czy kolejni klienci, którzy po mnie na nie czekali tez odstąpili od zakupu czy może ich w ogole nie było?
Hmmm....co myślicie?
 
05-10-2014, 19:46
montero montero jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Typowe zagranie wszystkich oszustów z komisów. Chcesz kupić auto i nagle jest jeszcze 5 innych chętnych ha ha dobre. Zasada jest taka nigdy żadnych zaliczek ani zadatków jak upatrzymy auto to nie możemy pokazać że bardzo na nim nam zależy. A najważniejsza rzecz to nigdy nie kupujemy auta sami. Musi być z nami ktoś kto będzie na to patrzył z boku i oceniał auto i sytuacje na chłodno. My jako kupujący zawsze coś przeoczymy.
Najlepiej to omijać komisy i kupić auto od pierwszego właściciela.
 
05-12-2014, 08:49
Roztocz Roztocz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Teraz to nie wiem których opinii słuchać, czy tych dobrych czy złych ;/
 
05-12-2014, 15:16
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Generalnie rzecz biorąc opinie na temat komisów będą złe i musisz się do tego przyzwyczaić. Wiele osób zawiodło sie na kupnie bądź sprzedaży samochodu z komisów,dlatego też każdy polecam ogłoszenia prywatne to moim zdaniem ma sens.
 
10-23-2014, 11:56
sebix sebix jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie komis

Powiem Ci, że świetne wózki widziałem ostatnio na placu na Krakowskiej w Warszawie. Naprawdę ładne auta oni oferują. Wszedłem sobie wczoraj na stronkę tego komisu -autoauto.pl, to powiem, że najbardziej to mnie kręci Aston Martin z 2008, który mają w ofercie. Prawdziwe cacuszko...
 
11-20-2014, 12:58
Alkomaty Alkomaty jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja takze przychylam się do opinii,że najlepszą opcją jest kupić samochód prywatnie do pierwszego właściciela kiedy to czarno na białym mamy wszystkie naprawy oraz jego stan. Z tymi sprowadzanymi nigdy tak do końca nic nie wiadomo.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Samochód - co kupić - Zastanawiam sie nad autem w takiej konfiguracji: - auto na 3-4 lata - przebiegi roczne maks 10.000, jazda po miescie - fajnie, gdyby miało klime... Forum samochodowe
Czy warto kupić nowy samochód? - Od pewnego czasu moja Sz. Małżonka nagabuje mnie żeby kupić nowy samochód. Dziwne to trochę, ale zwykle to facet chce nową zabawkę. Nasz obecny... Forum samochodowe
jaki samochód kupić ? - witam mam takie pytanie potrzebuje kupić samochód do 50 tys zł zastanawiam się nad wyborem samochodu albo suv (terenowy) lub kombi z kombi... Forum samochodowe
Jaki kupić samochód 4 x 4 do 35 tysięcy ? - Witam i proszę o pomoc w wyborze samochodu z napędem 4 x 4 o dość dużym prześwicie. Na dzień dzisiejszy jeżdżę Seicento stortingiem i jego wielką... Forum samochodowe
Laik ma kupić samochód - Pewnie będziecie mieli uzywanie, ale nie znam sie na samochodach zupełnie. Muszę kupic samochod 5 osobowy ew. nawet 6-osobowy. Prawojazdy bede... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:26.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.