Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-16-2015, 12:52
rolando rolando jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Na pewno nie z Lidla ; ) kiedyś kupiłem i po godzinie wywaliłem go bo zaśmierdział mi cały samochód.
 
01-19-2015, 13:50
epita epita jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja uwielbiam zapach, ale prawdziwy, czystości, nie lubię jak często jest zabijany zapach jakimś pachnidłem.
 
01-20-2015, 12:10
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Czystości to jedno,a dwa ja uwielbiam zapach nowego samochodu ale nie te sztuczne choinki,a prawdziwego z salonu. Ewentualnie mogę śmiało polecić wszystkim także czarną choinkę zapachową,dla mnie jedna z lepszych.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jaki kolor samochodu najlepiej wybrać? - Jaki kolor samochodu najlepiej wybrać? Chcę przemalować swój spiderwóz, ale mam dylemat. Podobają mnie się seledynowe. Kochanka chciałaby czarny,... Forum samochodowe
jaki prostownik do samochodu - witam musze kupic prostownik przed akcja zima, dlatego prosze o porade jaki wybrac - cena do 200 pln. pozdr rt -- Wysłano z serwisu... Forum samochodowe
Jaki to model samochodu? - Na pewno jest to Mercedes ale raczej nie B klasa i na A klasę też mi nie pasuje ....? hmmm http://img33.imageshack.us/i/20090710f.jpg/ ... Forum samochodowe
Jaki alarm do samochodu? - Witam grupowiczów, jaki alarm polecacie do Polo 6N? Czego potrzebuje: - pilot ze zmiennym kodem i atestem - sterowanie pneumatycznym zamkiem... Forum samochodowe
jaki kolor samochodu jest najbardziej widoczny na drodze - stawiam na taki jaskrawo żółty, taki jak mają karetki teraz, a najbardziej w oczy to by palił ten żółty + wstawki (a najlepiej drobna szachownica)... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:36.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.