Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-13-2014, 10:15
Zielinski Zielinski jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Mieszkanie w Łodzi kupić muszę natychmiast!

Trochę tak z innej beczki, ale nie znaczy że nie w branży. Przenoszę się z rodziną do Łodzi. Tam jest baza mojej firmy. Oczywiście w branży samochodowej pracuję. Panowie i Panie, może orientujecie się, gdzie by najlepiej kupić mieszkanie w Łodzi? I czy lepiej stawiać na mieszkania nowe, czy może używane? Ktoś miał doświadczenia w tym temacie? A może ktoś mieszka w Łodzi i mi po prostu kogoś podpowie?
 
11-13-2014, 11:08
padamnaryj padamnaryj jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

nie ma na facebooku sprzedam wersji Łódzkiej ?
 
11-14-2014, 09:09
modaro modaro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Poszukaj sobie w internecie jest mnóstwo ofert np. na olx czy allegro. Zależy czy chcesz z rynku wtórnego czy też nie , tak pewnie taniej wyjdzie.
 
12-03-2014, 23:18
jay jay jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja bym jednak stawiał na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oferuje przystępne ceny nieruchomości, również tych w stanie deweloperskim, więc myślę, że jednak lepiej kupić nowe mieszkanie, które można od początku urządzić zupełnie w swoim guście. Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który kupił właśnie apartament w samym centrum miasta w nowowybudowanym bloku i jest zachwycony. Muszę przyznać, że ja też bym na jego miejscu był, bo naprawdę ma szczęście...
 
12-05-2014, 11:55
Miilena22 Miilena22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Proponowałbym na początek wynająć jakieś mieszkanie, i poszukać jakiegoś konkretnego mieszkania na sprzedaż już na miejscu. Pośpiech przy kupnie mieszkania nie jest wskazany Pozdrawiam.
 
12-06-2014, 22:20
mocny mocny jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A ja uważam, że wynajmowanie to strata pieniędzy. Te wszystkie pieniądze, które wydamy na czynsz lepiej poświęcić na spłatę kredytu
 
02-09-2015, 20:20
Majniak Majniak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miilena22 Zobacz post
Proponowałbym na początek wynająć jakieś mieszkanie, i poszukać jakiegoś konkretnego mieszkania na sprzedaż już na miejscu. Pośpiech przy kupnie mieszkania nie jest wskazany Pozdrawiam.


Otóż to. Też nie jestem za zapychaniem kieszeni poprzez wynajmowanie, ale lepiej wynajmować przez pół roku i znaleźć właściwe mieszkanie do kupienia, niż sporo przepłacić.

Ostatnio edytowane przez Majniak : 02-10-2015 o 18:04


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Sprzeda mieszkanie w Lublinie - Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w bloku Trzy pokoje, Wkończenie: Ściany - tynk; Podłogi - panele; Okna - PCV; Parapety - drewno.... Forum samochodowe
droższe auto niż mieszkanie - Ma pytanko- czy jeździlibyście droższym autem od mieszkania, w którym żyjecie? Na Paderewie w Katowicach ceny mieszkań 50-60 m2 nie przekraczają... Forum samochodowe
droga ekspresowa - mieszkanie obok - Hałas to jedno, a są jeszcze wibracje przenoszące się przez grunt, dodatkowo różne rezonase od infradźwięków wywoływanych przez wiele samochodów,... Forum motoryzacyjne
droga ekspresowa - mieszkanie obok - Witam Czy mając droge ekspresową koło domu jednorodzinnego w odległośic około 70-80 metrów da się żyć ? Jak to wygląda bo włąśnie się dowiedziałem... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:55.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.