Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-31-2009, 18:29
arti27 arti27 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie auto zprowadzone z Danii jakie dokumenty ?

Z prowadziłem auto z Danii i mam tylko dowód rejestracyjny formatu A4 koloru niebieskiego i pisze tam Dell 1 / Dell 2 . Ale słyszałem że jeszcze potrzebuje jakąś zieloną kartę ?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[LPG] jakie dokumenty do przegladu gazowego? - Witam, znajomi maja kupic zagazowane autko, ktore ma gaz wbity w dowod ale ponoc podczas przegladu trzeba jeszcze okazac jakies papiery na... Forum samochodowe
Jakie dokumenty - auto sprowadzane - Witam serdecznie Szukam w internecie, ale jakoś nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi Jakie dokumenty powinienem dostać od sprzedawcy samochodu... Forum samochodowe
Samochód z USA jakie dokumenty - Witam Przymierzam się do zakupu samochodu sprowadzonego z USA. Jakie dokumenty celne, podatkowe itp. powinien mi przedstawić sprzedający? Na co... Forum samochodowe
jakie dokumenty? - Witam Będe jechać po raczej jakieś tanie auto do niemiec, jakie dokumenty będe potrzebowac do rejestracji? Z tego co wiem: -> mały brief -> duży... Forum samochodowe
Auto z Danii - jakie dokumenty ?? - Witam, jak w temacie, jakich dokumentów muszę wymagać przy kupnie auta, czy są jakieś haczyki ???? Pozdrawiam Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:59.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.