Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-09-2010, 18:54
escamoteur escamoteur jest off-line
Junior Member
 
Red face @@@ zniżka na ubezpieczenie w axa @@@

Witam,

jeżeli chcesz dostać 100zł zniżki na ubezpieczenie OC / AC użyj mojego kodu klienta
AC1935259/01

Wejdź na stronę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i oblicz składkę on-line. Wybierz opcję "Nie jestem klientem, chcę się powołać na numer polisy klienta AXA" i podaj mój numer polisy. Możesz również zamówić rozmowę z konsultantem (oddzwoni) lub zadzwonić pod numer 9522.
Szybko, sprawnie, bez problemów .

Pamiętaj:
AC1935259/01


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczenie OC - Wiem, że był już ten temat poruszany na grupie bo gdzieś, kiedyś o tym tu czytałem ale przejrzeć archiwum, jak dziennie jest taka masa postów nie... Forum samochodowe
ubezpieczenie AXA - witam, wracam do kraju po kilku latach za granica i musze przerejestrowac auto, po 'wywiadzie internetowym' wychodzi mi, ze AXA oferuje... Forum samochodowe
Ubezpieczenie - Po jakim czasie u ubezpieczycieli można otrzymać zniżkę na OC i AC? pozdrawiam belelok Forum samochodowe
Ubezpieczenie OC - Kończy mi się ubezpieczenie OC z HDI Asekuracja, zastanawiam się czy nie przeniesc gdzieś ubezpieczenia? w tym roku miałem stłuczke z mojej winy... Forum samochodowe
Ubezpieczenie GAP - Witam, dostałem taką ofertę: "Ubezpieczenie "GAP"- ubezpieczenie to gwarantuje przez okres 3 lat w przypadku kradziezy samochodu lub szkody... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:13.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.