Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-03-2012, 21:27
barteq barteq jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie JENOX akumulatory

Czy ktoś spotkał się z akumulatorami tej firmy? Używa ktoś z Was? Poszukuję do świeżo zakupoionego MONDEO MKIV 2.0 TDCI bo mój już trochę szwankuje...

nie chciałem odkopywać tego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
12-20-2012, 20:21
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Co to znaczy że aku szwankuje? Albo odpala i kręci albo nie... A firmę kojarzę, nie jest to chyba najwyższa półka, ale też nie spotkałem się nigdy z negatywnymi opiniami!


_____________________
Jak walczyć o [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]?
 
01-09-2013, 18:57
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Podaj więcej szczegółów odnośnie swojego problemu. Poza tym ja osobiście nigdy nie miałem styczności z ta firmą,więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Jaki budżet na zakup nowego posiadasz?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Po co mi dwa akumulatory? - Witam, dlaczego mam dwa akumulatory w Land Cruiserze J95 1KZ-TE? Wszyscy tak mają? I dlaczego nie mam difflocka? Inni chyba mają... pozdrawiam... Forum samochodowe
Akumulator Jenox - Witam ! Kupiłem w grudniu 2007 taki akumulator po tym jak stary wysiadł. Pamiętam jak ładowałem stary to miał koreczki które odkrecałem i... Forum samochodowe
akumulator JENOX gwarancja - Czesc, Czy ktos z Grupowiczow mial do czynienia z serwisem gwarancyjnym akumulatorow Jenox? Posiadam taki w Polonezie, ma poltora roku, po... Forum samochodowe
2 akumulatory - On Wed, 03 Dec 2008 00:01:44 +0100, Arni <arni.wywal@wytnij.motocykle.org> wrote: >a ile stopni moze miec głowica normalnie rozgrzanego silnika?... Forum motoryzacyjne
akumulator JENOX gwarancja - Marcin J. Kowalczyk pisze: > Michał "HoMMeR" Paszek pisze: >> Posiadam taki w Polonezie, ma poltora roku, po nocnym postoju nie >> potrafie... Forum motoryzacyjne


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:08.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.