Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-29-2013, 05:31
autooo autooo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Czy wypożyczalnia samochodów jest opłacalna?

Witam. Aktualnie mam prawo jazdy, jednak bez auta. Czy chcąc wyjechać na dwu tygodniowe wakacje lepiej jest postarać się o wynajem czy zakup samochodu? Proszę o wypowiedzi. Nie do końca jestem przekonany o kupnie. No wiecie: te opłaty, naprawy, itd. W moim mieście jest taka jedna, ale nie wiem czy jej zaufać. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Może ktoś już korzystał z jej usług?
 
05-30-2013, 08:06
Bartosz Bartosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nigdy nie korzystałem z takich usług, jak dla mnie wolałabym swoje nawet tanie auto ale własne.
 
05-30-2013, 08:56
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Wyjdzie drogo... Ale kto bogatemu zabroni? Jeśli cię stać na takie rozwiązanie to przynajmniej przez jakiś czas będziesz się rozbijał komfortowym i nowoczesnym autem. Lepsze to niż sztrucelwagon za marne grosze, ale za to przez cały czas!


______________________
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - zasady
 
06-06-2013, 19:53
gambi gambi jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wynajem aut jest typowo krotkoterminowy, bo jest drogi i raczej korzystaja z neigo przyjezdni stad popularny jest na lotniskach
 
06-17-2013, 12:27
!$eba !$eba jest off-line
Junior Member
 
Talking

Ostatnio widziałem fajną wypożyczalnię, nietypową bo mieli same Smarty, moim zdaniem fajny pomysł
 
06-21-2013, 14:34
milky milky jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Opłacalna na pewno jest skoro istnieje, pytanie tylko dla kogo? Czy dla właściciela, czy dla kupujących?
 
06-28-2013, 09:58
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem w tym przypadku jak najbardziej opłacalne będzie wypożyczenie samochodu,zamiast na szybko w przeciągu 2 tygodni kupować nowy,nad tym trzeba się zastanowić bo przecież wykładasz dużo więcej pieniędzy.
 
07-28-2013, 19:58
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Wynajem w Polsce jest zawsze na mega niekorzystnych warunkach... To nie to co np. w Hiszpanii, gdzie to naprawdę jest fajna i wygodna alternatywa do publicznej komunikacji. U nas wynajmowane auto to luksus! Jeszcze jakby można było wynajmować furki np. na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].. A u nas nic tylko diesle :/
 
07-30-2013, 09:58
bartos bartos jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał pimpurdan Zobacz post
Wynajem w Polsce jest zawsze na mega niekorzystnych warunkach... To nie to co np. w Hiszpanii, gdzie to naprawdę jest fajna i wygodna alternatywa do publicznej komunikacji. U nas wynajmowane auto to luksus! Jeszcze jakby można było wynajmować furki np. na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].. A u nas nic tylko diesle :/
Dokładnie, ma pan rację U nas w kraju wypożyczanie samochodów to drogi interes, choć mam kumpla który twierdzi, że sie opłaca, ja tam jestem innego zdania.
 
07-30-2013, 19:51
Zy24 Zy24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Za granicą tak , u nas nie wiem.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wypożyczalnia samochodów Warszawa ... czy to możliwe?? - Firma uzycza auta MITSUBISHI COLT za cene 89zl brutto na dobe . Wszystkie auta sa bez limitu KILOMETROW. Auta nowe , z Klimatyzacja. Mozna rowniez... Forum samochodowe
Foteliki - wypożyczalnia - Witam, Potrzebuję pożyczyć na dwa tygodnie dwa foteliki samochodowe (dzieci 4 i 6 lat). W związku z tym zwracam się z pytaniem - czy istnieje na... Forum samochodowe
Wypożyczalnia samochodów na Śląsku - Chodzi mi o jakąś sprawdzoną w praktyce np przez kogoś z Was wypożyczalnię. W necie ofert stosunkowo sporo, ale wolę brać coś z polecenia lub... Forum samochodowe
Grecja Zakynthos - wypożyczalnia samochodów - Witam, ktoś może polecić wypożyczalnię samochodów w Argassi lub Zakynthosie? Auto ma być małe a wypożyczenie w rozsądnych cenach i przede wszystkim... Forum samochodowe
wypożyczalnia @DC: forester - Witam! Czy znacie może w DC wypożyczalnię która ma w swojej ofercie forestera (najchętniej turbo). Użyłem google, ale forka znalazłem tylko... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:56.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.