Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
08-08-2009, 11:01
siinski
Gość
 
Domyślnie 89-latka prowadzi w Wa-wie serwis motocyklowy:)))

Pozytywnie zakręcona-oby takich więcej)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
08-08-2009, 15:07
Monster
Gość
 
Domyślnie Re: 89-latka prowadzi w Wa-wie serwis motocyklowy:)))

siinski pisze:
> Pozytywnie zakręcona-oby takich więcej)
> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
--
Tomek
BMW R1100S
Dniepr z wozem
 
08-09-2009, 09:15
siinski
Gość
 
Domyślnie Re: 89-latka prowadzi w Wa-wie serwis motocyklowy:)))

Ups..sorki nie zauważyłem)


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Serwis Motocyklowy Topmotor Raszyn - strona www (wersja beta) - http://www.topmotor.pl/INDEX.php Stronkę będziemy powoli aktualizować, może przyda się osobom, które szukają dobrego i taniego serwisu w... Forum motocyklistów
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
[PRESS] Auto dla 14-latka. - http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/auto-dla-14-latka-w-polsce,1409326 Na szczęście cena zaporowa, bo w przeciwnym wypadku... Forum samochodowe
Zdjęcie z fotoradaru moje auto, nie ja prowadziłem! - Dostałem zdjęcie jak to moje auto pędzie 94km/h w miejscu gdzie było 50km/h 400zł do zapłaty na zdjęciu jest twarz innej osoby, w sumie nie znam... Forum samochodowe
Serwis motocyklowy w okolicach Zamościa (Lublina) szukam - Znacie może jakiś godny polecenia, lub jakikolwiek serwis motocyklowy w tym rejonie, gdzie możnaby zerknąć w zawory, sprawdzić kompresję itp.? Im... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 00:32.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.