Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-20-2009, 22:03
jerzu
Gość
 
Domyślnie Re: Wymiana opon na Ursynowie

On Thu, 19 Nov 2009 23:33:31 +0100, "kietlak" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl>
wrote:

>Ja z zadowoleniem od kilku lat korzystam z serwisu na Okaryny:
>[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


A ja nie jestem zadowolony. Może z samej usługi tak. Ale z cennika
oraz obsługi nie. Chamstwo i arogancja, występujące w tzw. szczycie.
Bo w martwym, dla serwisów oponiarskich, sezonie to mało w dupę nie
wejdą.


--
Pozdrawiam - Dariusz Niemczyński [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] GG:129280 [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Renault Master 2.5dCi 100KM PackClim`06 3.3t -> U520XL+AP1200
 
11-20-2009, 22:13
Uncle Pete
Gość
 
Domyślnie Re: Wymiana opon na Ursynowie

> A ja nie jestem zadowolony. Może z samej usługi tak. Ale z cennika
> oraz obsługi nie. Chamstwo i arogancja, występujące w tzw. szczycie.
> Bo w martwym, dla serwisów oponiarskich, sezonie to mało w dupę nie
> wejdą.


A co się konkretnie stało? I na ile jest zły cennik?

Pozdrawiam,

Piotr
 
11-20-2009, 22:13
Uncle Pete
Gość
 
Domyślnie Re: Wymiana opon na Ursynowie

> A ja nie jestem zadowolony. Może z samej usługi tak. Ale z cennika
> oraz obsługi nie. Chamstwo i arogancja, występujące w tzw. szczycie.
> Bo w martwym, dla serwisów oponiarskich, sezonie to mało w dupę nie
> wejdą.


A co się konkretnie stało? I na ile jest zły cennik?

Pozdrawiam,

Piotr
 
04-14-2014, 14:23
AgnieszkaP AgnieszkaP jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Serwisgum Ursynow ul.Okaryny - Nie polecam

W marcu 2014 roku w warsztacie Serwisgum na Ursynowie (ul.Okaryny) wymieniałam opony z zimowych na letnie. Panowie w warsztacie zdjęli zimowe opony i zaczęli zakładać letnie, gdy okazało się że na jednej jest wybrzuszenie. Wobec tego z powrotem założyli zimowe opony. Za taką wymianę/nie wymianę zapłaciłam 108 zł. Na dodatek okazało się że zimowe opony założyli źle, gdyż kierownica zaczęła bardzo "bić" przy większych prędkościach. Zdecydowanie nie polecam.
 
04-22-2014, 22:05
Mariuszek76 Mariuszek76 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dobry zakład oponiarski możesz znaleźć w Markach - nazywa się Honda Matraszek, ale zajmują się wszystkimi markami. Myślę, że warto przejechać się z Ursynowa.
 
05-12-2014, 16:20
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Generalnie rzecz biorąc opony możesz wymienić w każdym punkcie wulkanizacyjnym,to żaden problem. Na terenie całej Warszawy czy samego Ursynowa będzie ich bardzo wiele. Możesz wręcz przebierać w cenach.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wymiana opon i wątpliwości ... - No i teraz mi panowie w ASO ćwieka zabili. Wymieniali mi opony i wygląda na to, że spaprali robotę, ale mogę się mylic i tutaj pytanie do... Forum samochodowe
[WAW] Gdzie wymiana opon? - Witam W mej Jawencji piecdziesiat musze wymienic opony. Gdzie w Warszawie zrobia mi cos takiego plus ewentualnie centrowanie kola? Ponadto musze... Forum motocyklistów
wymiana opon - rotacja z zapasem - Witam, mam 5 identycznych opon 4 jezdziły, przejechane mają po 30 tys km mają biezniki - 4,4 mm - 5,2 mm - 5,4 mm - 6,7 mm Forum samochodowe
[3m] Gdzie dzis wymiana opon? - Gdzie dziś by wymienili opony w 3m, bo w tygodniu mogę nie mieć czasu? MK Forum samochodowe
Wymiana opon - krakow - Witam, Gdzie w Krakowie mogę wymienic opony i wywazyc kola ? Pozdrawiam Marek -- Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.